Corašské cechy

(Rozdíly mezi verzemi)
Přejít na: navigace, hledání
(Založena nová stránka: Corašské cechy Založeny v 1420 Tu v C'Oře. Známé také jako cechy Coraikhu - pocházející ze slova ''coraikh'' (cor. ''sym...)
 
Řádka 4: Řádka 4:
 
Známé také jako cechy [[Coraikh]]u - pocházející ze slova ''coraikh'' (cor. ''symetrie''). Stejný název nese i sídlo výrobních komplexů, umístěné v [[C'Ora|c'orském]] [[Sektor 5|Sektoru 5]].
 
Známé také jako cechy [[Coraikh]]u - pocházející ze slova ''coraikh'' (cor. ''symetrie''). Stejný název nese i sídlo výrobních komplexů, umístěné v [[C'Ora|c'orském]] [[Sektor 5|Sektoru 5]].
  
Ve své době byly Coraššské cechy největší koncentrací elitních [[boter]]ů na Coraabu. Cechy byly štědře dotovány městskou vládou. Vyráběly se zde legendární modely jako [[Cor-Bot]].
+
V současnosti vede Corašské cechy [[Kotoi|kotoiský]] [[boter]] známý jako [[Kopibor]].
Cechy existují dodnes, jsou ovšem jen pouhým odleskem předchozí slávy - nadvládu nad importem [[Bot]]ů na [[Coraab]] převzaly [[WaalkWak|waalkwacké]] megakorporace.
+
 
 +
Ve své době byly Corašské cechy největší koncentrací elitních [[boter]]ů na Coraabu. Cechy byly štědře dotovány městskou vládou. Vyráběly se zde legendární modely jako [[Cor-Bot]].
 +
Cechy existují dodnes, jsou ovšem tak trochu odleskem starých [[struna|předstrunových]] dob - nadvládu nad importem [[Bot]]ů na [[Coraab]] postupně převzaly [[WaalkWak|waalkwacké]] megakorporace.
 +
 
 +
V poslední době se ovšem corašští [[boter|boteři]] mimořádně snaží a cechy zažívají druhé obrození. Veškeré úsilí se koncentruje do produkce nových výrobních řad, které mají obnovit jejich předešlou slávu.

Verze z 8. 2. 2012, 19:12

Založeny v 1420 Tu v C'Oře.

Známé také jako cechy Coraikhu - pocházející ze slova coraikh (cor. symetrie). Stejný název nese i sídlo výrobních komplexů, umístěné v c'orském Sektoru 5.

V současnosti vede Corašské cechy kotoiský boter známý jako Kopibor.

Ve své době byly Corašské cechy největší koncentrací elitních boterů na Coraabu. Cechy byly štědře dotovány městskou vládou. Vyráběly se zde legendární modely jako Cor-Bot. Cechy existují dodnes, jsou ovšem tak trochu odleskem starých předstrunových dob - nadvládu nad importem Botů na Coraab postupně převzaly waalkwacké megakorporace.

V poslední době se ovšem corašští boteři mimořádně snaží a cechy zažívají druhé obrození. Veškeré úsilí se koncentruje do produkce nových výrobních řad, které mají obnovit jejich předešlou slávu.

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
Kategorie
Odkazy
Nástroje