Dazzil Sikh

(Rozdíly mezi verzemi)
Přejít na: navigace, hledání
Sago (diskuse | příspěvky)
(Založena nová stránka: Dazzil Sikh Dazzil Sikh Rasa: Werdio Domovský svět: Coraab Éra: 4150 Tu - [[ča...)
Porovnání s novější verzí →

Verze z 8. 2. 2012, 18:46

Rasa: Werdio

Domovský svět: Coraab

Éra: 4150 Tu - 4228 Tu

Profesionální žoldnéřka Sikh je zářným příkladem, že i původně prostý obyvatel periferního světa může hrát významnou roli na transplanetární úrovni. Dazzil se původně živila jako dělnice v továrně na palivové články, kde ale v 4174 Tu vypukl ozbrojený puč. Sikh se rychle stala předákem stávkového výboru, který ji dostal do povědomí širší veřejnosti. Brzy ji oslovili verbíři InSboru - Dazzil prošla tvrdým výcvikem speciálních jednotek, ale těsně před nástupem do služby tajně opustila Coraab. Chtěla o svém životě rozhodovat sama a dlouhé roky získávala zkušenosti coby námezdní žoldnéř-solitér. Dazzil Sikh se zúčastnila čtrnácti válek z nichž až ta poslední se jí stala osudnou - zásah nepřátelského snipera v bitvě u Banjh-Pontu ve vteřině ukončil její život.

Byla to právě Dazzil Sikh, kdo přivedl svého kolegu Ligana Donnera k Lize. Ačkoliv ona sama nikdy neměla ambice sloužit takhle velkému úřadu, s mnoha Ligany udržovala vřelé vztahy. I díky tomu měla Dazzil vždy velmi přesné informace o mocenském vývoji v Coraabii.

Dazzil Sikh dostala nabídku od samotného Sol Erua, aby přijala titul Sol Sikh a nastoupila do nejprestižnější žoldnéřské kasty Coraabie. Odmítla a tím si arogantní Soly navždy znepřátelila. Říká se, že u Banjh-Pontského obranného valu byla zákeřně zastřelena právě jednou z nich - Sol Garou.

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
Kategorie
Odkazy
Nástroje