Decuma Una

(Rozdíly mezi verzemi)
Přejít na: navigace, hledání
Sago (diskuse | příspěvky)
(Založena nová stránka: Decuma Una Decuma Una Decuma Una Rasa: Riia Domovský svět: Agan Éra: ...)
Porovnání s novější verzí →

Verze z 8. 2. 2012, 18:51

Rasa: Riia

Domovský svět: Agan

Éra: 4234 Tu - současnost

Una už od dětství platila za nezkrotný živel. Unin otec, vysoce postavený Riian, si vždy zakládal na tom, aby se jeho dcerušce dostalo toho nejlepšího vzdělání. Už od první fáze sebeobrnění bylo jasné, že Decuma disponuje mimořádným talentem. Riijská kultura má tu mimořádnou schopnost kumulovat vnitřní teplo, které pak ve výbušných dávkách ventiluje ven pomocí k dokonalosti vypilovaných bojových technik. Riiané jsou také díky unikátní chemické skladbě svých těl odolní proti mikrovlnám a vysokofrekvenčnímu zvuku. Všechny tyto přednosti využívá mladá Una při výkonu služby u jednotek Spec-Gan. Jedinou nevýhodou je naopak její silně rasistická povaha, kterou způsobila výchova v nejpřísnějším riianském ražení.

Decuma Una hluboce opovrhuje všemi Mograty a Ekhry, kteří jen chodí po Kosmopolitních světech. Učení Riianů říká, že až s vesmírem přijde zúčtovat Modrý Oheň, Riiané budou jediní, kteří jeho spalující Žár přežijí. Decumin sen je dostat se ze Spec-Ganu do slovutné Ligy, dokud ale bude u vlády ten kožnatý Ligan Donner, přestup nepřichází v úvahu.

Na velení speciálních jednotek se šíří zvěsti o tom, že Decuma Una použivá při zásazích neúměrnou policejní brutalitu. Od incidentu v aganské prefektuře Tor-Elik, kdy Una do základů vypálila obří překladiště kontajnerů jen proto, že s ní mogratský předák nejednal dostatečně uctivě, byla policistka neprodleně převelena ke xenickým divizím.

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
Kategorie
Odkazy
Nástroje