Duton

(Rozdíly mezi verzemi)
Přejít na: navigace, hledání
Sago (diskuse | příspěvky)
(Založena nová stránka: Duton Duton Duton Rasa: Antu Domovský svět: Coraab Éra: [[časová osa...)
Porovnání s novější verzí →

Verze z 8. 2. 2012, 19:22

Rasa: Antu

Domovský svět: Coraab

Éra: 4224 Tu - současnost

Bývalý člen syndykátu Blupan. V současnosti Duton obývá vybydlené sub-squatty centrálního Sektoru 2. Po odpykání osmiletého trestu se tento mladý a temperamentní antu zapřísáhl, že s dráhou zločince nadobro sekne. Několik let pracoval jako montážní technik v Bai-Koptu, nakonec ho ale pro drobné krádeže vyhodili. Duton přišel o nápravné dotace, prakticky ze dne na den skončil ve slumech. Zde se setkal se sub-squattery, kteří mu poskytli azyl v rozbombardovaném srdci centropole. Duton začíná novou etapu svého života. Jeho specializací se staly únosy civilistů, za které následně požaduje tučné výkupné. K dobru mu budiž přičten fakt, že se prý o zajatce dobře stará, přeživší svědci uvádějí, že jim dokonce Duton dvakrát denně připravoval teplá jídla.

Blupan zanikl v 4249 Tu díky pečlivě naplánované razii sektorových Kopů v docích TolChentu. V divoké přestřelce bylo zabito prakticky celé velení syndikátu, několik málo přeživších funkcionářů si před soudem vysloužilo exekuci. Duton coby řadový poskok dostal mírnější trest. Dnes je de facto posledním přeživším členem tohoto nechvalně známého zločinného uskupení.

Pravdou je, že za pádem Blupanu stojí právě Duton. Byl to on, kdo Kopům poskytl přesné informace o tom, kdy a kde proběhne prodej hibernovaného samce Xaga, kterého se členům syndikátu nějakým způsobem podařilo ukořistit po jeho úniku z xenoZOO. Slíbenou odměnu Duton nikdy nedostal. Namísto toho byl ihned po zatčení policisty surově zmlácen.

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
Kategorie
Odkazy
Nástroje