Energon

(Rozdíly mezi verzemi)
Přejít na: navigace, hledání
Sago (diskuse | příspěvky)
(Založena nová stránka: Energon Energon Energon Rasa: Quak Domovský svět: WaalkWak Éra: [[ča...)
Porovnání s novější verzí →

Verze z 8. 2. 2012, 22:18

Rasa: Quak

Domovský svět: WaalkWak

Éra: okolo 1200 Tu - současnost

Přestože Energon vypadá jako dítě, jde o plně vyvinutého příslušníka rasy Quaků, která obývá suché čtvrti velkých měst na WaalkWaku. Jde o extrémně hrdý národ, který se jen těžko srovnává s naprostou bezvýznamností svého domovského světa i celé rasy, především v porovnání s vysoce vyspělými národy WaalkWaku. I když disponují na svou postavu poměrně velikou silou, jen málokdo se při řeči s nimi ubrání shovívavému úsměvu nebo dokonce šišlání, což Energony dohání k bezhlavé zuřivosti. O to více je rozlítí, když je někdo omylem považuje za příslušníky jednoho z primitivních národů slimákoidů zvaných Quokh, se kterým nechtěně Energoni sdílejí podobný název rasy.

Každou narážku na dětinský vzhled nesou Energoni velice nelibě. Mnoho podniků v Coraabii už skončilo zdemolovaných po cholerickém záchvatu Energona, po kterém prodavač požadoval ověření věku. Za Energona ovšem vždy odvede špinavou práci některá najatá námezdní síla, většinou Kategat.

Mládež pak často využívá strachu, který Energoni mezi obchodníky vyvolávají. V převleku za ně pak navštěvují obchody s legálními drogami či xenopornem, kde se nikdo neodváží kontrolovat jejich skutečný věk. Celou anabázi kdysi trefně vystihla sub-etuda Kategat za rohem, ztvárněná nedostižným komikem Grom-pajem.

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
Kategorie
Odkazy
Nástroje