Ibar Suval

Z Coraabopedia | Souborná encyklopedie coraabského multivesmíru
Verze z 12. 10. 2021, 10:47; Kublai (diskuse | příspěvky)
(rozdíl) ← Starší verze | zobrazit aktuální verzi (rozdíl) | Novější verze → (rozdíl)
Přejít na: navigace, hledání
A
Ibar Suval, válečník nové éry. Ačkoliv bývá ikonicky znázorněn v ceremoniální zbroji a s čepelí v ruce, v soukromí dává přednost energetickým zbraním a pilotování nejmodernějších bojových agrav.
(Coraabia Artist: David Zdhanov)

Rasa: Ibar

Domovský svět: Knížecí měsíc, Jižní Mračno

Éra: 4279 Tu - současnost


Přestože Ibar Ratan znovuzískal titul Měsíčního knížete již ve 4276 Tu, až existence jeho nástupnického klonu byla považována za definitivní obnovení moci Ibarů nad Knížecím měsícem. Tradiční ceremoniál v trůním sále, při kterém byl klon oficiálně představen světu a přijal jméno Suval, byl proto mimořádně pompézní. To aby nikdo nezůstal na pochybách, že éra byrokratických tetra-králů je nadobro pryč. Ceremoniál rovněž ukončil několikaleté období, kdy byl mladý Ibar Suval držen v téměř naprosté izolaci. Kvalitní klonovací proces je extrémně složitý a během této doby byl Suval pečlivě zkoumán a připravován na svou novou funkci. Pokud by se u klonu projevila jakákoliv vada, byl by bez milosti zlikvidován. Měsíční kníže musí být dokonalý.

Lord Ratan Ibara Suvala prohlásil za jediného právoplatného nástupce na knížecí stolec. V blízké budoucnosti čeká Suvala elitní výcvik na vojenské akademii DaruDar. Suval miluje boj i vojenskou historii. Záznamy o slavných bitvách rodu Ibar studuje v knížecích archívech zvláště důkladně. Nástup na věhlasnou akademii tak nejmladší příslušník rodu Ibar očekává s jen špatně skrývaným nadšením.

Ibar Suval dosud nikdy otevřeně nevystoupil proti lordu Ratanovi, ale dává mu za vinu, že vlastní lehkovážností způsobil úpadek moci rodu Ibarů, který se z toho vzpamatovává dodnes. Dokonce hrozí, že až mu Ratan předá vládu, Ibar Suval se pokusí o plné obnovení pošramocené slávy, a to i za cenu vojenské expanze, nebo zatažení Knížecího měsíce do nějakého rizikového válečného podniku."

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
Kategorie
Odkazy
Nástroje