Kaazl Han

Z Coraabopedia | Souborná encyklopedie coraabského multivesmíru
Přejít na: navigace, hledání
Soubor:Flavor blank.jpg
Kaazl Han vlastní neobvyklou sečnou zbraň, jež je předmětem loveckých legend stejně jako sám Kaazl Han. Podle annorských lovců se dokonce může jednat o mýtickou zbraň samotného Vorha Damaxe. (Coraabia Artist: ???)

Rasa: neznámá

Domovský svět: Annor

Éra: ? - současnost


Nelegální obchod s ruuckými plemeny na Annoru většinou začíná u malých, decentralizovaných pytláckých skupin. Kaazl Han však stojí v čele Kassumy, početného konglomerátu všeho schopných hrdlořezů, kteří svým odhodláním a vysokou měrou organizovanosti umožnili mnoha ruuckým stádům nedobrovolnou cestu z planety. Kassuma a její peníze zjednávají pořádek ještě lépe než násilí. Avšak není-li zbytí, nájemní zabijáci Kaazla Hana dají okázalou demonstrací síly jasně najevo, že si umí sjednat respekt. Sám velký boss zásadně s nikým z Kassumy nekomunikuje napřímo. Mezi svými muži se nejčastěji nechává vidět pouze z dálky, oděn do tradiční lovecké haluky a s permanentně zakrytou tváří. Traduje se, že ten, kdo jej uslyší promluvit, zemře.

Jméno Kaazl Han je opředeno mýty desítek lovců, kteří o něm jen slyšeli, ale z blízka se s ním nikdy nesetkali. Přesto je ve všech vyprávěních slyšet silný respekt, který si Kaazl Han dokázal vydobít. Nejvyšší z Annorů Annh Durai si je dobře vědom jeho rostoucího vlivu a proto na jeho hlavu vypsal závratnou odměnu. Kaazl Han však prozatím jakýmkoliv snahám o polapení vytrvale uniká.

Oddíly hrdlořezů Kaazla Hana jsou tvořeny směsí Khalfassanů, Annorů a Baiánců. Ti jsou rekrutování Kaazlovými nejvěrnějšími, tzv. lebečníky. Lebečníci se údajně s Kaazlem Hanem setkávají, avšak o případných hovorech s ním zarytě mlčí. Udržení tajemství je pro Kaazl Hana nejvyšší prioritou. Provinilé lebečníky trestá v souladu se starými zvyky - uřeže jim uši a nos a ponechá je v džungli napospas predátorům."

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
Kategorie
Odkazy
Nástroje