Midich

Z Coraabopedia | Souborná encyklopedie coraabského multivesmíru
Přejít na: navigace, hledání
Soubor:Flavor blank.jpg
Původně vzorný policista, později zavrženíhodný renegát. Přitom ještě ve 3445 Tu byl Midich vyznamenán za záchranu několika civilistů při havárii v závodech Corašských cechů.
(Coraabia Artist: ???)

Rasa: Tal

Domovský svět: Coraab

Éra: 3418 Tu - 3453 Tu


Midich byl kop - možná ne ten nejschopnější, avšak byl poctivý a svou práci odváděl svědomitě. Když mu krátce po zničení centrálních Sektorů ban-bombami nabídnou přeřazení k právě zakládaným jednotkám innerů, neváhá ani okamžik. Na to, co ho čeká, však není ani v nejmenším připraven. Snahy o udržení ozářených nešťastníků v radioaktivních ruinách se pro něj stávají noční můrou. V den, kdy na rozkaz nadřízeného postřílí početnou skupinu civilistů při snaze o překonání karanténní zdi, se Midich rozhodne, že musí něco udělat. Ze zbrojnice ukradne výbušniny, a když se naskytne vhodná příležitost, odpálí s jejich pomocí část zdi. Tisícihlavý dav přeživších pronikne obranou a rozptýlí se v centropoli. Midich je do konce svých dnů přesvědčen o tom, že se zachoval správně.

Midich krátce po incidentu uteče do trosek Sektoru 1, protože ví, že sem ho kopové nebudou pronásledovat. Brzy se bez jídla a vody nachází na pokraji smrti. Vydá se ke skupině přeživších, o které ví, že táboří poblíž. Když však ozáření ubožáci spatří jeho policejní insignie, bez zaváhání na něj zaútočí. Když se Midich později ve svém úkrytu pustí do ukořistěného jídla, snaží se již více nemyslet na jejich mrtvá těla.

O několik Tu později je výsadek innerů, provádějící měření v zamořené zóně, napaden klanem šílených kanibalů. Innerové útok odrazí a při ohledávání padlých naleznou jedince, který má na sobě potrhané zbytky uniformy innerů. Jeden z kopů v zubožené trosce pozná Midicha, známého zrádce, který se pokusil vzepřít se vůli nově zřízeného Padesátiletého Skeletátu. Bez zaváhání mu proto vystřelí mozek z hlavy."

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
Kategorie
Odkazy
Nástroje