Royklig

Z Coraabopedia | Souborná encyklopedie coraabského multivesmíru
Přejít na: navigace, hledání
Soubor:Flavor blank.jpg
""Žalobce, jaké máte důkazy?""
""Je to Antu.""
""Rozumím. Pět Tu v Goa'Kach! Předveďte dalšího.""

(Coraabia Artist: ???)

Rasa: Antu

Domovský svět: Coraab

Éra: 4237 Tu - 4278 Tu


Povalující se zbytky těl, končetiny ohlodané až na kost, nepopsatelný puch a spousty meta-červů hodujících na ostatcích bezpočtu obětí. Takový výjev se naskýtá Planetárním kopům v chudinské vertikální čtvrti Turung v Sektoru 15. Mrchožrouti však nebyli těmi prvními, kdo se hostiny zúčastnili. Hladový Antu ale místo hostiny již dávno opustil a nebyl k nalezení. Pátrání pořádkových sil nebylo nikdy uzavřeno - Royklig totiž mezitím opustil Coraab v nákladním kontejneru mířícím na Annor se zásilkou corabitových činelů. Když je schrána konečně odpečetěna, Royklig je takřka polomrtvý hlady a potácí se na prahu šílenství. Annorští dělníci si nechtějí přidělávat problémy a tak zesláblého Antua vyvezou do džungle nedaleko za přístavem.

Royklig se díky annorské přírodě bohaté na masité červy rychle zotaví, avšak jeho chorou mysl stále halí obsedantní touha po zabíjení. Svou závislost dočasně ukojí na páru xenistů, které vystopuje na kraji pralesních oblastí Enh-Dien, které jsou vyhlášeným turistickým parkem. Na krátkou chvíli tak zažívá úlevu a návrat vědomí, avšak jeho rozum se brzy znovu zakalí v posedlosti cizím utrpením.

Když je Royklig odchycen, správci parku Enh-Dien se jej zkouší přivést k rozumu a vyslechnout. Avšak zdivočelý Antu je již dávno za hranou příčetnosti. Pouze jediná vzpomínka mu vyčaruje úsměv na nepřítomné tváři - to když se poprvé zakousnul do svého komplice Hobzona, když se v c'orských slumech prali o lup. Lovci si s ním neví rady a tak Roykliga po hodině výslechu zastřelí."

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
Kategorie
Odkazy
Nástroje