Urnill

Z Coraabopedia | Souborná encyklopedie coraabského multivesmíru
(Rozdíly mezi verzemi)
Přejít na: navigace, hledání
 
Řádka 8: Řádka 8:
  
  
[[File:Cz_col_2_900x300px.png|center|550 px|]]
+
Urnill vstupuje do [[Liga|Ligy]] na výzvu samotného [[Donner]]a, který jej přiděluje do [[Liga#Ligan|Týmu 12]]. Tam využívá každou příležitost předvést své schopnosti a brzy se stává zástupcem velitele. Jeho spolubojovníkům však netrvá o moc déle poznat v něm pozéra, který se rád pochlubí i "za ně". Ošklivě se mu za to vymstí v okamžiku, když jej [[ligan]]i během mise na [[Kokran]]u ponechají samotného proti značné přesile, aby "zazářil". Urnill se v boji spoléhá na nejpokročilejší třídu nanotického [[exoskelet]]u ([[N.E.S.]]), jež poskytuje nejenom ochranu, ale také podporu koordinace pohybů a střelby, regeneraci tkání v případě vyčerpání či zranění a do jisté míry se tyto periferie podílí i na rozhodování v boji. Jen díky [[N.E.S.]] Urnill přežije a k překvapení sebe i ostatních misi zdárně dokončí.
 +
 +
Urnill u [[liganor]]a žádá veřejné vyšetřování "[[Kokran]]u" a exemplární potrestání svých kolegů. Odpovědí mu však je bujarý smích [[Ibar Ratan|Ibara Ratana]], který jej v přítomnosti [[liganor]]a označí za "děcko, které potřebuje pofoukat bebínka". Záznamy z akce sice Urnillova slova potvrdí, ale nikdo není potrestán, protože nedošlo ke ztrátám. Urnill posléze získává od šéfa [[Liga|Ligy]] coby "bolestné" post velitele [[Liga#Ligan|Týmu 10]].
 +
 +
Svérázným způsobem se Urnill snaží dostat do přízně nově zvoleného [[liganor]]a [[Gamoa|Gamoy]]. Radí mu, jak by záležitosti [[Liga|Ligy]] řešil on, chvástá se, vypráví o sobě a porovnává se s ním samým, přičemž jej podlézavě shledává skoro stejně tak krásným a úspěšným jako je on sám. [[Gamoa]] jej však dlouhodobě ignoruje a později dokonce veřejně podpoří nároky Urnillem nenáviděného [[Ibar Ratan|Ibara Ratana]] na [[Knížecí měsíc]].
  
 
[[en:Urnill]]
 
[[en:Urnill]]

Aktuální verze z 15. 8. 2015, 08:38

A
I pohledný Urnill podlehl svůdné Tokaře. Románek však rychle skončil, když jej vytočená kráska vyhodila uprostřed noci z domu, jelikož se při milostných hrátkách díval na svůj vlastní záznam, jak se obléká do uniformy.
(Coraabia Artist: Adam Kuczek)

Rasa: Mogra

Domovský svět: Agan, Kosmopolitní světy

Éra: 4227 Tu - současnost


Urnill vstupuje do Ligy na výzvu samotného Donnera, který jej přiděluje do Týmu 12. Tam využívá každou příležitost předvést své schopnosti a brzy se stává zástupcem velitele. Jeho spolubojovníkům však netrvá o moc déle poznat v něm pozéra, který se rád pochlubí i "za ně". Ošklivě se mu za to vymstí v okamžiku, když jej ligani během mise na Kokranu ponechají samotného proti značné přesile, aby "zazářil". Urnill se v boji spoléhá na nejpokročilejší třídu nanotického exoskeletu (N.E.S.), jež poskytuje nejenom ochranu, ale také podporu koordinace pohybů a střelby, regeneraci tkání v případě vyčerpání či zranění a do jisté míry se tyto periferie podílí i na rozhodování v boji. Jen díky N.E.S. Urnill přežije a k překvapení sebe i ostatních misi zdárně dokončí.

Urnill u liganora žádá veřejné vyšetřování "Kokranu" a exemplární potrestání svých kolegů. Odpovědí mu však je bujarý smích Ibara Ratana, který jej v přítomnosti liganora označí za "děcko, které potřebuje pofoukat bebínka". Záznamy z akce sice Urnillova slova potvrdí, ale nikdo není potrestán, protože nedošlo ke ztrátám. Urnill posléze získává od šéfa Ligy coby "bolestné" post velitele Týmu 10.

Svérázným způsobem se Urnill snaží dostat do přízně nově zvoleného liganora Gamoy. Radí mu, jak by záležitosti Ligy řešil on, chvástá se, vypráví o sobě a porovnává se s ním samým, přičemž jej podlézavě shledává skoro stejně tak krásným a úspěšným jako je on sám. Gamoa jej však dlouhodobě ignoruje a později dokonce veřejně podpoří nároky Urnillem nenáviděného Ibara Ratana na Knížecí měsíc.

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
Kategorie
Odkazy
V jiných jazycích
Nástroje