Madonh

Z Coraabopedia | Souborná encyklopedie coraabského multivesmíru
Verze z 29. 1. 2020, 04:13; Krausikjox (diskuse | příspěvky)
(rozdíl) ← Starší verze | zobrazit aktuální verzi (rozdíl) | Novější verze → (rozdíl)
Přejít na: navigace, hledání
A
Duše umělce bývá zachycena v jeho díle a skrze něj promlouvá k duši pozorovatele. Dokonalá nesmrtelnost! - Madonh
(Coraabia Artist: Thomas Lishman)

Rasa: Antu

Domovský svět: Coraab

Éra: 4236 Tu - 4280 Tu


""Khe! Můj ideál byl plný velkých příležitostí. Jasně, taky jsem si chtěl trochu nahrabat. Dopředu mě hnal úspěch a obdiv. A jasná vize, kterou chápal jen On. Tak proč, do Iblorta, ležím na podlaze a zejí ve mně díry? Slábnoucí proud krve z otevřených ran mluví jasně. Je konec. Ani pokruhovat se nemůžu. Nejde to. Obrazy jsou jako v mlze... ...vzpomínky. Na Cronu, co mi byla modelem a pak i modelínou. Řekl jsem jí, že na obraze ""Talská duše"" bude ona. Nepochopila to. Žádná z nich. Můj mentor nebude rád, že nedostane svůj jedenáctý obraz. Kde vůbec je? Odnesli ho. Nešťastné číslo? Ne. Už mě nepotřebuje. ""Poslední talská duše"". Takhle jsem měl pojmenovat to dílo. Lítost? Ne, nemyslím si. Jsem přece…umělec!""

Sub-deník LaGAZ (6|4280 Tu): ""Ve slumech Sektoru 2 byl objeven sklad s ostatky bezmála tuctu zmizelých talských žen včetně začínající hvězdy modelingu Crony Arry. Na místě bylo identifikováno i tělo mrtvého Antua, podle výpovědi svědků sklad sloužil jako jeho ateliér. Další informace momentálně nejsou dostupné, vyšetřování podléhá informačnímu embargu.""

""Impregnační chemo bránící rozkladu tkání ještě čpělo novotou. Obsah plátna se jemně chvěl jak byl usazován do vitríny s konzervačním plynem. S poslední tlakovou západkou se aktivovala tlumená osvětlení. To, co kdysi bývalo ženami, se zaskvělo v celé své pokřivené kráse. Jedenáct hrůzných vitrín pro Madonhova mentora - Čmogoda, hlavu syndikátu B.U.N.""

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
Kategorie
Odkazy
V jiných jazycích
Nástroje