Eezar Ohan

Z Coraabopedia | Souborná encyklopedie coraabského multivesmíru
Přejít na: navigace, hledání

Rasa: Tal

Domovský svět: Coraab

Éra: 4250 Tu - současnost


Tajemný kop Eezar Ohan, taktéž přezdívaný Rudook, patří mezi oblíbené podivíny svého oddělení. Extravagantní oblékání, mnoho kožních kovoleptů, upravené bio-botické oči, to vše strhuje na Eezara pozornost. Tu si náramně užívá, především když přichází od jeho kolegyň. Naneštěstí se kvůli své vizáži dostává do častých střetů se svými nadřízenými, kteří mu už nejednou pohrozili propuštěním, pokud nebude patřičně reprezentovat okrsek. Hlavními důvody, proč tak ještě neučinili, jsou jeho nadprůměrně dobré pracovní výsledky a též množství kontaktů, kterými disponuje v nejrůznějších undergroundových subkulturách centropole. Někteří kolegové Eezara Ohana s oblibou spekulují o tom, že on sám jistě kdysi patřil do podobných vrstev coraabské společnosti.

Dezinformace, šeptanda a městské legendy postupně obklopí postavu Eezara Ohana jako ten nejextravagantnější oblek. Exhibicionisticky založený kop si to očividně vychutnává a sám podobné spekulace podporuje svým vystupováním. Někteří jej za to nemohou vystát, ale většině oddělení Eezar spíš imponuje. On sám někdy žasne nad představivostí svých kolegů, kteří o něm šíří vše, jenom ne pravdu.

Nejbližší Eezarovi přátelé vědí, že kop neskrývá žádná tajemství, není součástí vládního experimentu, natož pak tajemná superbytost žijící pod jinou identitou. Eezar sice vyrostl v pouličním gangu, který jej naučil vystupování sebejistého frajera, avšak v srdci měl vždy potřebu chránit to, co pokládá za správné. Dnes z pozice planetárního kopa chrání pouliční mládež, aby dostala stejnou šanci jako on sám.

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
Kategorie
Odkazy
V jiných jazycích
Nástroje