Kming-Li

Z Coraabopedia | Souborná encyklopedie coraabského multivesmíru
Přejít na: navigace, hledání
Soubor:Flavor blank.jpg
""Základem úspěchu diplomata je znalost toho, co přesně chce druhá strana. Jen tak můžete získat to, co naopak chcete vy."" - Kming-Li
(Coraabia Artist: ???)

Rasa: Goshan

Domovský svět: Volkt

Éra: 4172 Tu - současnost


Ex-ministryně vody Kming-Li je zkušenou diplomatkou, která zastupuje zájmy Volktu ve všech koutech známého multivesmíru. Kdysi úspěšná politička je obecně respektována pro svou moudrost a jistě patří mezi vůdčí osobnosti goshanského národa. Když byla zvolena nová kancléřka NiNiFe, bylo rozhodnuto o vyslání diplomatů na všechny významné světy, aby se pokusili získat prostředky k záchraně Volktu. Jednou z nich byla i Kming-Li, která odcestovala na Annor. Úkol se ovšem ukázal býti velmi obtížným a Kming-Li se stejně jako ostatní diplomaté dlouho potýkala s neúspěchem. Došlo jí, že je potřeba nejdříve vzbudit zájem o Volkt samotný a ukázat že jeho záchrana může přinést i zajímavé příležitosti k zisku. Řešení, které našla, spočívalo v lovecké vášni annorské elity.

S pomocí své bývalé osobní strážkyně a vyhlášené lovkyně Ezetan, zorganizuje Kming-Li několik loveckých výprav na metanový svět Volkt. Přestože Annořané, uvyklí na lov v džungli, mají z počátku k jejímu projektu nedůvěru, rychle nové zálibě přijdou na chuť. Nyní má Kming-Li širokou klientelu bohatých zájemců, kteří jsou ochotní za tuto novou loveckou zkušenost štědře zaplatit.

Šlo o neobvyklé řešení, ale annorská diplomatická mise Kming-Li se rázem stala nejúspěšnější ze všech a do skromného volktského rozpočtu dodnes přináší nemalé prostředky. V poslední době se Kming-Li opakovaně setkala s NiNiFe a uvažuje se o jejím přesunutí na jinou planetu. Jednou z možností je i vzdálený Coraab, kde působí diplomatka Tintagela, jejíž mise byla doposud naprostým fiaskem."

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
Kategorie
Odkazy
Nástroje