Fi-Dan

Z Coraabopedia | Souborná encyklopedie coraabského multivesmíru
Přejít na: navigace, hledání
A
Fi-Dan dokáže díky emitorům zrychlené fáze překonat vzdálenost sta metrů za dvě vteřiny. Nevýhodou přístrojů je jejich vysoká energetická náročnost.
(Coraabia Artist: Venkat Vasa)

Rasa: Nnul Dae

Domovský svět: Coraab

Éra: 4191 Tu - současnost


Celým jménem G'Har Fi-Dan. Jeho ambice mířily vždy vysoko, Fidan moc dobře věděl, že Hvězdní poutníci (jak bývá nazývána jeho rasa) to na Coraabu můžou dotáhnout daleko. Jejich unikátní způsob fázového přemisťování se dá efektivně uplatnit především v policejních složkách nebo armádě. G'Har krátce zkusil štěstí u InSboru, kde byl ale pro neshody s nadřízenými suspendován. Šíleně to pošramotilo jeho ego a tak dál pracoval na svém vzdělání. Velké zkušenosti mu také přičetlo osmileté působení u Planetárních kopů, kde působil po boku Numaxe. G'Har vyniká širokou paletou bojových, ale i technických dovedností - jeho zálibou jsou konstrukce pušek vlastní výroby. Sérii modelu BVKK-7 si dokonce nechala objednat armádní jednotka ostřelovačů.

G'Har Fi-Dan přešel na práci se střelnými zbraněmi poté, co s příruční SiloRukou během působení u InSboru nechtěně rozprášil půlku sektorové tržnice ve snaze zastavit prodavače-kanibala, prchajícího s tělesnými ostatky, které chtěl na trhu ilegálně prodat. Kop tehdy nechtěně zabil čtrnáct tvorů a třicet sedm jich zranil.

G'Har Fi-Danova schopnost zrychlené fáze mu umožňuje přemístit se během několika vteřin na střechy vysokých budov, kde rozmístěním několika automatizovaných pušek bleskurychle pokryje okolí. V přímé konfrontaci na neznámém či stísněném území však jeho strategie dramaticky pozbývá na efektivitě.

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
Kategorie
Odkazy
V jiných jazycích
Nástroje