Indigo-bot

Z Coraabopedia | Souborná encyklopedie coraabského multivesmíru
Přejít na: navigace, hledání
A
Čekala jsem na Indiga celé 2 Tu. To je neuvěřitelná drzost. Je vidět, že si ti hamižní Waci vůbec neumí vážit důležitých zákazníků z Coraabu! - Mantha Korri
(Coraabia Artist: Jakub Hussar)

Rasa: umělá inteligence

Domovský svět: WaalkWak

Éra: první série vyrobena 3814 Tu


Série Indigo byla botery cechu WaBBo vyvinuta za jediným účelem - dokonale chránit svého majitele. Na Coraab se dostalo jenom několik desítek prototypů speciálně upravených podle potřeb koncových zákazníků. Jeho cena je ale tak vysoká, že si jej mohou pořídit jen příslušníci nejvyšších společenských vrstev - čekací lhůta na Indigo-bota může být i 5 Tu. Výsledek ale stojí za to. Na Coraabu neexistuje případ, kdy by byl v přítomnosti Indiga zabit jeho majitel. Robot, poháněný speciálně upraveným jaderným reaktorem, je samohybnou bojovou jednotkou, která vyžaduje speciální zbrojní povolení - jeho výkonnost a potenciál jsou na takové úrovni, že byl opakovaně nasazován během soukromých mocnářských válek do prvních linií.

Jedním z prvních majitelů Indigo-bota na Coraabu se stala slavná topmodelka Mooda Rai. Jen díky němu přežila pokus o atentát, za kterým zřejmě stála konkurenční ultra-militantní modelingová agentura Kraasox. Nedávno si sub-celebrita ve snaze zesílit svou ochranu objednala druhý exemplář.

Coraabská pobočka korporace WaBBo veřejnosti zatajila jeden případ, kdy přeci jenom došlo k poměrně bizarnímu úmrtí klienta. Indigovi se sériovým číslem Cor-47 selhala soustava gyroskopů a při noční obhlídce prošel ložnicí bez ohledu na to, že mu stála v cestě postel se spícím majitelem.

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
Kategorie
Odkazy
V jiných jazycích
Nástroje