Mooda Rai

Z Coraabopedia | Souborná encyklopedie coraabského multivesmíru
Přejít na: navigace, hledání
A
Je jako kluzká ssagara, nenávidím jí. Xochol to odnesla, stekla jí hříva z hlavy a musela na chemox. Téhle Anooce se bytostně vyhýbám. - Boua Ti
(Coraabia Artist: Oliver Wetter)

Rasa: Anooka

Domovský svět: Coraab

Éra: 4216 Tu - současnost


V současné době nejznámější a zřejmě i nejlépe placená topmodelka Coraabu. Dívka byla před léty objevena na jedné regionální módní přehlídce samotnou Bulthai a dodnes má s jejím modelingovým impériem BulthaiBaka podepsaný dlouholetý kontrakt. Anooka je velmi vzácná rasa a na Coraabu žije jen několik desítek jejích přísušníků - jde o nebývale krásné, avšak zároveň smrtelně nebezpečné tvory. Při vysoké míře stresu mladá Anooka reflexivně uvolňuje ze svých kostí silné radiační pulzy - ty pak mohou zasáhnout jiné tvory v okolí a nevratně jim poškodit zdraví. Zřejmě právě proto žije Mooda Rai v nejluxusnějším apartmá obklopena plejádou ochotného a speciálně vyškoleného služebnictva - její dřívější výbuchy rozmařilého vzteku totiž natropily nemalé škody.

Anooka ze zákona za svůj nepodmíněný obranný reflex nenese zodpovědnost, je tedy velmi těžké vysoudit na ní po ozáření jakékoliv odškodné. Mooda Rai je schopna ve svých návalech vzteku zasáhnout okolí smrtící radiací kvůli naprostým banalitám. Dnes je mladá modelka v péči odborníků, kteří jejím záchvatům předcházejí speciálními uklidňujícími substancemi a medikamenty.

Mooda Rai má chorobnou hrůzu z tělesného kontaktu. Za žádnou cenu není ochotná objevovat se na veřejných místech a prakticky kdekoliv pod širým nebem. Žije v klimatizovaném, sterilním luxusu bez potuchy o světě, který leží za zdmi její rezidence. Když se jí kdysi redaktor sub-deníku Žumpič! otázal, jaký je na Coraabu Tu, odpověděla, že ještě žádný neviděla a tudíž neví.


Aktuality:

4272 Tu - Anoocká modelka Mooda Rai porodila dceru a po náročném porodu se těší dobrému zdraví, uvedla její ochránkyně Bulthai. Porod se odehrál v luxusním zdravotnickém středisku ve vzdálené Moghta'Riie a údajně se jej zúčastnily felčarské špičky coraabské xenomedicíny. Mooda své první dítě pojmenovala Oona Rai.

4273 Tu - Nejznámější coraabská modelka současnosti ohlásila definitivní konec práce v modellingu. Mooda Rai se nyní chce naplno věnovat výchově dcery Oony a plánuje odchod do ústraní. Agentura BulthaiBaka však skrze média anoockou superstar upozornila na hrubé porušení závazné smlouvy, která modelku se společností váže údajně až do 4280 Tu.

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
Kategorie
Odkazy
V jiných jazycích
Nástroje