Šošo-San

Z Coraabopedia | Souborná encyklopedie coraabského multivesmíru
Přejít na: navigace, hledání
A
Originálního zamítnutí se kdysi od Šošo-Sana dočkala samotná Mooda Rai: "Šošoun by vás rád uvítal ve svém podniku, ale na dnešní večer již naneštěstí nestihneme zajistit potřebný dostatek reprezentativních protiradiačních obleků pro hosty."
(Coraabia Artist: Grzegorz Jonkajtys)

Rasa: Ulli-mant

Domovský svět: Coraab

Éra: 4234 Tu - současnost


Sedminásobný držitel titulu Xenobarman roku začínal v ruinách zdevastovaného Sektoru 4 coby prachobyčejný pingl v nechvalně prosluslém podniku Kapiba Shrunn. Šošo-San (stejně jako většina příslušníku jeho meta-hmyzí rasy) nemá valnou šanci dožít se vysokého věku a tak raději naplno buduje kariéru, dokud je čas. Není tomu dávno, co v prestižní čtvrti Kocharra Šošo-San otevřel Zlatavý ZanX, jež se rychle stal nejnavštěvovanějším podnikem široko daleko. Šošoun (tak jej titulují přátelé) se proslavil především díky svým unikátním koktejlovým recepturám, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Proslulým se v jeho podniku stala především tzv. Bokoronyho hodinka, kdy mají zákazníci možnost objednat si již objednaný nápoj nebo pokrm znovu a to zcela zdarma.

Šošo-Sanův podnik se drží jednoduchého kréda - vyhazování hostů je ponižující pro obě strany. Proto rezervace ve Zlatavém ZanXu dostanou jen ti nejprověřenější hosté, pocházejících z vyšších společenských kruhů. Rozvernějším náturám se přidávají v nestřeženou chvíli do nápojů poměrně silná hypnotika, aby svými opileckými výlevy nepohoršovaly okolí.

Ulli-manti jsou si podobní jako vejce vejci a laik je od sebe nedokáže rozeznat. Existuje nejméně osm sub-netových zmínek o bombastickém otevření nového Šošo-Sanova podniku, které se vždy později prokázalo jako podvod, zosnovaný některým z bývalých zaměstnanců nebo známých. Také se říká, že sám Šošo-San je dávno po smrti a Zlatavý ZanX nyní vede jeho bratranec.

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
Kategorie
Odkazy
V jiných jazycích
Nástroje