Bon Mralsk

Z Coraabopedia | Souborná encyklopedie coraabského multivesmíru
Přejít na: navigace, hledání
Soubor:Flavor blank.jpg
Kybernetizované paže Bona Mralska se dokáží v okamžiku transformovat do dvou extrémně ostrých čepelí. Jsou to jedinečné kusy vysoce jakostního corabitu, precizní a nehorázně drahá zakázková výroba.
(Coraabia Artist: ???)

Rasa: Mogra

Domovský svět: Coraab

Éra: 4245 Tu - současnost


Bon Mralsk býval členem cechu korporátorů a patřil mezi ty z lepších osobních strážců, kteří se dali na Coraabu najmout. V minulosti také velel ochrance slavné topmodelky Moody Rai, jednou dokonce jí a její dceři Ooně zachránil život. Sám za to však draze zaplatil, když mu exploze utrhla obě nohy a nenávratně popálila paže. Mooda Rai však neváhala a zaplatila svému zachránci sérii zákroků, díky kterým Bon brzy získal nové končetiny. Po uzdravení se však už nikdy nevrátil k práci korporátora a začal působit jako námezdní lovec odměn. Mralsk neztratil nic ze svých schopností a velmi rychle si ve své nové profesi vybudoval slušné renomé i bohatou síť klientů. Říká se, že i v tom má prsty Mooda Rai, která doporučila jeho služby řadě svých vlivných přátel.

Bon Mralsk pracuje na vlastní pěst a loví téměř vše - zločince, renegáty, zaběhnutá vzácná zvířata či nevychované potomky boháčů na útěku. Bon Mralsk má rád drahý životní styl a potřebuje neustálý příliv peněz, aby si ho mohl užívat. Není tedy příliš vybíravý v tom, koho a nebo co loví. Hlavní je, když jsou za to jeho klienti ochotni nabídnout dostatečně štědrý xotový obnos..

Strůjci dřívějšího atentátu na Moodu Rai nebyli nikdy dopadeni - ve skutečnosti jsou ale všichni již dávno mrtví. Bon Mralsk jednoho dne zjistí, že útok zinscenovala Xochol, jedna z Moodiných konkurentek, která vždy žárlila na její úspěch. V 4284 Tu jí Bon poctí svou návštěvou. Když opouští její apartmá, z xenomodelky Xochol zůstane jen bezduché torzo s odsekanými končetinami.

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
Kategorie
Odkazy
Nástroje