Armur

Z Coraabopedia | Souborná encyklopedie coraabského multivesmíru
Přejít na: navigace, hledání
A
Nejhorší zločinec je mentálně narušený zločinec. Příště už nám nesmí utéci! - Kippur
(Coraabia Artist: Travis Wright)

Rasa: Tal

Domovský svět: Coraab

Éra: 4206 Tu - 4276 Tu


Snímek obrněného maniaka, zapalujícího obchodní středisko ObradaTu za plného provozu již několik Tu visí na sektorových policejních velitelstvích. Přesto Armur dosud nebyl dopaden. Úřady spekulují, zda jde o šíleného teroristu, který škodí společnosti za nějakým cíleným účelem, či jen o psychicky vyšinutého jedince, jež se rozhodl bojovat proti všemu a všem. Armur se na veřejnosti objevil zatím čtyřikrát – celkem má na svědomí okolo 310 civilních obětí a též několik sektorových kopů. Jeho dopadení brání nepředvídatelná nahodilost jeho útoků. Armur už byl krátce po spáchání činu několikrát dostižen silami zákona. Nízkoenergetické zbraně si ovšem nedokázaly poradit s jeho podivuhodně odolným pancířem. Armur pokaždé zažehl výkonné trysky a kopům ulétl.

Podle zprávy vydané coraabskými tajnými službami se pod Armurovou corabitovou zbrojí skrývá manipulační dělník jménem Taltanh BuFassa. Ten z dosud blíže nespecifikovaného důvodu ze dne na den opustil svůj domov i zaměstání a vydal se na dráhu zločinu na vlastní pěst. Taltanh je technicky zdatný, v práci byl známý svou slabostí pro všemožné hořlaviny či kyseliny.

Taltanh se kdysi stal fanatickým členem fundamentalistické sekty Kee. Nezmínil se o tom ani svým nejbližším, které později ve spánku polil hořlavinou a zpopelnil. Tento Těžař trpí mozkovou poruchou, jež mu vnucuje paranoidní představy. Podle jeho výkladu světa je vše okolo uvrženo do strnulého stavu, který je třeba aktivizovat ohněm. Jen Iblort ví, kdy Armur znovu udeří.

Aktuality:

4276 Tu - Člen extrémní sekty Kee známý pod pseudonymem Armur byl dnes zabit v ostré přestřelce v ulicích Sektoru 11. Před svou smrtí stihl upálit dva kopy a několik Centro-botů. Těžce obrněného maniaka, majícího na svědomí celkem více než 330 obětí zneškodnila až přivolaná sektorová komanda 2-LAMAE.

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
Kategorie
Odkazy
V jiných jazycích
Nástroje