Bluma Noju

Z Coraabopedia | Souborná encyklopedie coraabského multivesmíru
Přejít na: navigace, hledání
Soubor:Flavor blank.jpg
Bluma Noju odmítla už dvě nabídky k natočení sub-snímku o svém životě, kde by dokonce měla hrát samu sebe. Přes marketingový potenciál se rozhodla na svou minulost raději zapomenout.
(Coraabia Artist: ???)

Rasa: Mogra

Domovský svět: Agan, Kosmopolitní světy

Éra: 4259 Tu - současnost


Mladá energická mogratská módní návrhářka Bluma Noju byla již od dětství fascinována komplexní krásou vzdálené Xenozóny, obzvláště pak faunou a flórou Annoru, na který se dokonce přestěhuje. Vliv místní kultury a okouzlení krásou přírody se otiskuje v její profesionální tvorbě. Počátky jsou však náročné - její novátorské použití tradičních annorských motivů se střetává s odporem tradicionalistů a nevelkým zájmem veřejnosti. Dnes se ale právě díky tomu Bluma Noju těší značné oblibě, především pak mezi mladými Annory, kteří vnímají její jemné prolínání přírodních motivů s futuristickými prvky typickými pro kosmopolitní módu jako něco unikátního. Známý módní kritik Kilop se na svém nu-blogu o tvorbě Blumy Noju vyjádřil jako o výstižné metafoře na moderní Annor.

Bluma Noju se v osobním životě výrazně angažuje v charitativní činnosti. Výdělky ze svých módních představení využívá nejen k organizaci pomoci pro oblasti postihnuté katastrofami či jako pomoc pro chudé rodiny na okraji společnosti, ale svou pozornost směruje především k sirotkům. Pomáhá jim nejen finančně ale sama tráví mnoho času mezi dětmi coby dobrovolná vychovávatelka.

Mládí Blumy Noju zaujalo annorského sub-portéra, který se rozhodl vydat po stopách její minulosti. Pátraní ho zavedlo k pochybnému sirotčinci, který se svými svěřenkyněmi ""podnikal"". Bluma z něj prý utekla po návštěvě jednoho ze ""strýčků"". Srdceryvný příběh sirotčince a Blumina dětství se stal hitem sub-netu a přilákal velké množství mecenášů pro její charitativní projekty."

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
Kategorie
Odkazy
Nástroje