Bukran

Z Coraabopedia | Souborná encyklopedie coraabského multivesmíru
Přejít na: navigace, hledání

Rasa: Tezzik

Domovský svět: Coraab

Éra: 4228 Tu - současnost


Podobně jako mnoho jeho vrstevníků z Periferie, byl i Bukran v dětství okolnostmi přinucen pracovat v docích TolChentu. Zde měl těžkou nehodu, při níž jej poleptala silná bio-kyselina, se kterou manipuloval. Tato nehoda značně pozměnila jeho vzezření, takže byl od té doby mnohými mylně považován za neživého. Když se na vedení podniku nedomůže žádného odškodnění, přidá se k Blupanu. Tuto zločineckou organizaci však nečekaně opouští v 4247 Tu společně s její veškerou kořistí za poslední dvě Šera. Zánik Blupanu o 2 Tu později pak přináší možnost vrátit se z Khoptidu, kde se Bukran před svými bývalými bossy skrývá. Jelikož si zvykl na život s dostatkem Xotu, nechává se najímat na jakoukoliv práci, kterou je zákazník schopen dostatečně ohodnotit.

Překvapivou kapitolou v Bukranově životě je jeho krátké členství v sektě Kinových zpátečníků. Ostatní věřící brzy začnou pochybovat o tom, zda je jejich nový bratr opravdu silný ve víře. Jejich domněnky se později potvrzují. Známá sběratelka religiózních předmětů Van'Thula si jej najme, aby pro ni vykradl hlavní svatyni Zpátečníků, což Bukran bez jediného zaváhání udělá.

Díky svému znetvoření Bukran často pronikal do komunity neživých. Dokonce se kdysi přihlásil do dovednostní soutěže Taar'Loppa, kde vyhrál nejen v kategorii "Odolnost vůči výparům", ale také porazil trojnásobného šampióna v bezcílném zírání. Vítězství v kategorii "Nahý rocht" ovšem vedlo k odhalení jeho původu a následné diskvalifikaci.

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
Kategorie
Odkazy
V jiných jazycích
Nástroje