Izaal

Z Coraabopedia | Souborná encyklopedie coraabského multivesmíru
Přejít na: navigace, hledání
Soubor:Flavor blank.jpg
Izaal dokáže zregenerovat téměř jakékoliv zranění. Aby však mohl regeneraci zahájit, potřebuje pozřít kvanta čerstvého masa. Po několika ""nehodách"" se služebnictvem si Xul Bi-Rol dává dobrý pozor, aby měl v klecích ve svém sídle po ruce vždy několik živých obětí. (Coraabia Artist: ???)

Rasa: neznámá

Domovský svět: pravděpodobně Ulgor

Éra: ? - současnost


Izaal je osobním strážcem ulgorského meta-prince Xula Bi-Rol a společně s ním přebývá na Annoru, kam meta-princ odcestoval, když byl za své prohřešky vykázán do exilu. Xul Bi-Rol nehodlá čekat, zda se mu od otce dostane milosti a bude se moci vrátit na svou rodnou planetu. Na Annoru si buduje mocenskou základnu, odkud plánuje ulgorského meta-krále svrhnout. Bi-Rol Jde nemilosrdně za svým cílem a již si stihl nadělat řadu mocných a nebezpečných nepřátel. Proto vždy, když meta-princ opustí své sídlo, doprovází jej také Izaal, který jej dokonale chrání. Izaal je třímetrová hora svalů a kostí, vedle které se i otrlí zločinci s po zuby ozbrojenou ochrankou cítí nesví. Pokud se přeci jen někdo odhodlá k útoku, v lepším případě skončí ihned rozervaný na cáry.

Izaal je meta-princův ochránce i popravčí. Vrah, kterého Bi-Rol vysílá, aby zlikvidoval každého, kdo mu stojí v cestě. Izaal si vraždění užívá s chraplavým vrčením a zabíjí kohokoliv, kdo se mu připlete do cesty. Jeho mise se často mění v krvavé orgie. Když je Izaal vyslán, aby zabil Elskana, pašeráckého kapitána z Koganu, pozabíjel s ním nejen celou posádku magravu, ale také všechny ilegální uprchlíky na palubě.

Ne vždy jde vše tak hladce. Když měl Izaal popravit vysoce postaveného arma Xe-Toče z Ulgoru, narazil v jeho rezidenci na dva těžce vyzbrojené Indigo-boty. Zničil je, avšak za cenu těžkých zranění a téměř úplného vykrvácení. Izaal pak musel tělo Xe-Toče sežrat, aby nastartoval svou regeneraci a měl vůbec sílu na návrat. Chtě nechtě tak pozřel i jeho hlavu, kterou chtěl meta-princ poslat svým protivníkům."

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
Kategorie
Odkazy
Nástroje