Komrit Banal

Z Coraabopedia | Souborná encyklopedie coraabského multivesmíru
Přejít na: navigace, hledání
A
Komrit Banal je legendou Sokurru a to i přesto, že se po svém triumfálním vrcholu ve 4259 Tu již nikdy neprobil ani přes deváté kolo zápasů.
(Coraabia Artist: Markus Lovadina)

Rasa: neživý - Dung

Domovský svět: Coraab

Éra: 4226 Tu - současnost


Málokdo ví, jak trnitá byla cesta na vrchol pro Komrita Banala, respektovaného zápasníka a držitele titulu Nu'Sok. Mladý Dung se jako mnoho jeho vrstevníků bezhlavě vydává za snem o kariéře profesionálního zápasníka Un-Nom-Paku. Bohužel neprochází vstupními testy kvůli svému nevelkému vzrůstu. Komrit se nevzdává, a to ani poté, co u něj prohlídka u felčara odhalí vzácnou mutaci meta-parazita rodu kohchtarr, jímž byl v kádi infikován a který způsobil jeho zakrnění. Kohcht postupně natolik proroste Komritovým tělem, že je jeho případné odstranění zhola nemožné, navíc by nikterak nevyřešilo růstový problém. Svého snu stát se obávaným bojovníkem se Komrit nevzdává a zkouší štěstí v neméně populárních, avšak ilegálních zápasech Sokurru.

Kohcht ovlivňuje také Komritovu vylučovací soustavu. Ve stavu bojové zuřivosti zahajuje proces uvolňování extrémně smrduté látky skrze kůži po celém těle. Odporný puch způsobuje oponentům nadměrné slzení očí, opuchnutí sliznice a posléze i nekontrolovatelné dávení. Mnoho protivníků podceňujících Komritův děsivý odér v slzách padlo na kolena a nechalo se zbít do milosrdného bezvědomí.

Ve dvanáctém závěrečném klání v 4259 Tu se Komrit Banal utkává s obávaným Socraxem, desetirukým meta-hmyzím válečníkem z Xenozóny, jehož absence čichových smyslů a složené oči jej činí zcela imunním vůči Komritovým plynům. Zakrslý Dung se musí spolehnout pouze na svůj bojový um. Z dlouhého souboje však nakonec vychází jako vítěz, získává titul Nu'Sok a dosahuje tak svého vytouženého cíle.

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
Kategorie
Odkazy
V jiných jazycích
Nástroje