Kwa-Sokkk

Z Coraabopedia | Souborná encyklopedie coraabského multivesmíru
Přejít na: navigace, hledání
A
"Ti, jež nejsou ochotni přinášet oběti, nezasluhují úspěchů." – úryvek z Kwa-Sokkkovy autobiografie
(Coraabia Artist: Mohammad Hossein Attaran)

Rasa: Wak

Domovský svět: WaalkWak

Éra: 4206 Tu - současnost


Ctihodný Kwa-Sokkk, vrchní cechmistr boterského závodu 100-son - toto jméno se nedá vyslovit bez notné dávky respektu. Mladý Wak všechny udivuje závratnou rychlostí svého kariérního růstu. Kwa-Sokkk začíná mezi botery cechu WaBBo, avšak toto místo mu nenabízí dostatečný rozlet. Pokaždé, když se pokusí experimentovat, konzervativní vedení jeho projekt zastaví. Kwa-Sokkk tedy sebere veškeré své poznatky a společně s několika dalšími elitními botery zamíří do společnosti 100-son. Zde se dopracuje až k titulu cechmistra, zanechávajíc za sebou vše - přátele, rodinu i původní tělo. Jeho rezervovaný vztah ke všemu biologickému je inspirací pro mnoho kyborgizovaných manažerů 100-sonu, kteří jsou pro upevnění své pozice ve společnosti ochotni udělat cokoliv.

Aby se Kwa-Sokkk udržel v prestižní pozici vrchního cechmistra 100-sonu, musí zapojit všechen svůj um. Dokončení nového prototypu bota, legendární série Kodo, přichází v pravou chvíli. Akcie 100-sonu prudce vystřelí nahoru a ctižádostivý Sokkk si uzme všechny zásluhy pro sebe. Často se spekuluje o tom, že to bude právě on, kdo nahradí tektonika Sqquuknu na postu vojenského velitele WaalkWaku.

Kwa-Sokkk si loajalitu vynucuje notně nevybíravými metodami. Úzké vedení 100-sonu připomíná spíš ortodoxní sektu - jeho členové mají za povinnost žít v celibátu, jsou nuceni užívat zakázané stimulanty, pravidelně podstupují drastické procedury vedoucí k jejich "absolutnímu strojnímu očistění". Kdo není alespoň z poloviny kyborgem, nemá u Kwa-Sokkka sebemenší šanci na významnější kariérní postup.

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
Kategorie
Odkazy
V jiných jazycích
Nástroje