Boua Ti

Z Coraabopedia | Souborná encyklopedie coraabského multivesmíru
Přejít na: navigace, hledání

Rasa: Anooka

Domovský svět: Annor

Éra: 4245 Tu - současnost


Mladičká tanečnice opouští Annor v naivní představě zářné kariéry kdesi v dálavách širého multivesmíru. Její sen se však brzy nenávratně rozplyne - Boua je krátce po kmitu na Traxol unesena místními radikály, kteří za ní požadují tučné xotové výkupné. Annorská vláda ale o něčem takovém nechce ani slyšet. Její další zastávkou se tak stává stáj nechvalně známého kuplíře jménem Kam Jelentar, který dívku propašuje na Coraab. Na ilegální dražbě zeleného masa je pak Boua odkoupena kabaretem SelZe-Gor, ve kterém je nucena tančit až do jeho bankrotu v 4271 Tu. Pohledná dívka nakonec zaujme samotnou Bulthai, která jí nabídne prestižní angažmá ve své agentuře. Boua Ti se tak ze dne na den stává jednou z nejlépe placených xenomodelek BulthaiBaka.

Bulvární sub-deníky často s chutí spekulují o tom, zda vyhlášený chlípník Kam Jelentar mladou xeňanku sexuálně nezneužíval. Jindy obhroublý kuplíř se ale ve skutečnosti k této dívce choval až s neobvyklou noblesou - oslovoval jí zásadně jako slečna Ti a dokonce jí vykal. Boua Ti později v rozhovoru pro Žumpič! prozradila, že se jí Jelentar svěřil s tím, že mu vzhledem velice připomíná jeho matku.

Boua Ti se bytostně nesnáší s Moodou Rai, kterou považuje za destruktivní hrozbu pro celou agenturu BulthaiBaka. Právě díky jejímu přičinění se nakonec Mooda nekvalifikuje do finále coraabské soutěže krásy. Boua totiž neváhá do jejích medikamentů přimíchat vomiterolový koncentrát, díky němuž (tehdy již těhotná) anoocká modellingová superstar v křečích prozvrací klíčový casting.

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
Kategorie
Odkazy
Nástroje