Bulthai

Z Coraabopedia | Souborná encyklopedie coraabského multivesmíru
Přejít na: navigace, hledání
A
Bulthai zachycená v modelu od návrháře Tikagua na jednom z večírků c'orské smetánky. • 4248 Tu
(Coraabia Artist: Anders Plassgard)

Rasa: Tal

Domovský svět: Coraab

Éra: 4171 Tu - současnost


Bulthai začala prakticky od nuly a pouze tvrdou, dlouholetou prací přetransformovala své ambiciózní sny ve skutečnost. V 4202 Tu zakládá legendární modelingovou agenturu BulthaiBaka (Bulthaina Těla), jež zprvu angažuje pouze těžařské modelky. Bulthai si rychle uvědomuje, že by tímto omezeným repertoárem uspokojila jen malou část coraabské populace, a ze dne na den přeorientuje celý podnik na nábor nových a do té doby neokoukaných xenomodelek. Její intuice jí přinese životní úspěch. Šest z deseti nejlépe placených dívek současnosti (včetně tolik zbožňované Moody Rai či Boua Ti) dnes pracuje pro BulthaiBaka. Dalo by se říci, že v oblasti legálního obchodu s dívkami je Bulthai nekorunovanou královnou Coraabu.

Bulthai má jeden špatný zvyk a tím je bezuzdné kouření traxoliánských viržínek. Říká se, že se dokonce několikrát za noc budí, aby si nějaké zapálila. Údajně vykouří až tři váčky traxolianského tabáku denně; ve společnosti ji bez oné doutnající cigaretky v ruce spatříte jen těžko.

Bulthai podle některých zdrojů kdysi sehnala prostředky pro rozjezd podnikání zfalšováním závěti svého bohatého strýce. Dnes má nicméně na kontech tolik trinů, že by si možná mohla koupit i celý jeden Sektor C'Ory. Sub-netový deník XotSokh ji poslední roky pravidelně umisťuje mezi stovku nejbohatších Coraabianů současnosti.


Aktuality:

4276 Tu - Zakladatelka a majitelka modellingové agentury BulthaiBaka se vdává. Jejím manželem se stane její dlouholetý milenec Danal Korp, významný talský obchodník s oděvy. Sub-deník Žumpič! posměšně píše o "sňatku Zomba s lachtem", jelikož Bulthai svůj protějšek věkově převyšuje o cca 60 Tu. Pompézní obřad se stovkami hostů vyjde těžařský pár na téměř 11 milionů Xotu.

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
Kategorie
Odkazy
V jiných jazycích
Nástroje