Rekrmič

Z Coraabopedia | Souborná encyklopedie coraabského multivesmíru
Přejít na: navigace, hledání

Rasa: Ydra

Domovský svět: Coraab

Éra: 4208 Tu - současnost


Surový Ydránec s přezdívkou Rekrmič (také Krmidžič, vlastním jménem Umysda Serd-Snot) do puntíku naplňuje archetyp fanouška drsného dungského sportu Un-Nom-Pak. Tato krvavá neživá klání se na Coraabu konají po celá tisíciletí a dá se říci, že v každé epoše dějin do svých arén přitahují podobnou sortu diváků. Místní prostředí plné ilegálních sázek a hromadných fanouškovských bitek je od počátku pro Rekrmiče ideálním podhoubím k existenci. K Un-Nom-Paku se dostává už v ranném věku, kdy jej na zápasy bere jeho adoptivní otčín, kterého nesnáší – už proto, že fandí konkurenčnímu vrhu Joobo-Habuta. Když se jednou v diváckých kruzích strhne mela, přidává se Umysda na stranu soupeře a ze svého pěstouna téměř vymlátí duši. Je to jeho první krok na sestupnou dráhu recidivisty.

Přezdívka napovídá, že Rekrmič je skalním fanouškem nomdungského vrhu Kádě Rekrmič. S oblibou se v arénách zapojuje do hromadných bitek, jejichž výsledek se podle tradic počítá do celkového výsledku zápasů. Rekrmič je svým zápalem pro hru pověstný, jeho nepříčetný vřískot se vždy nese na kruhy daleko. Se svými komplici pak v pauzách mezi zápasy neváhá vymetat místní bary.

Agresivní Rekrmič má oblíbenou taktiku, jak v podniku vyvolat rozruch. Vrazí vždy do dveří s řevem: Khe Re'krmmah! (Rekrmič!) Když jej hosté nepočastují stejným zvoláním, začne jim vyhrožovat likvidací. Vše nakonec většinou skončí bitkou. Rekrmičovi se občas tyto provokativní metody krutě vymstí – například tehdy, kdy takto vrazil na výroční setkání miiwortské komunity.

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
Kategorie
Odkazy
V jiných jazycích
Nástroje