Segga

Z Coraabopedia | Souborná encyklopedie coraabského multivesmíru
Přejít na: navigace, hledání
A
Segga na záběru z vi-logu Škeble z Hlubin v roli bohatého krunarského playboye.
(Coraabia Artist: Devin Platts)

Rasa: Krunar

Domovský svět: Yttor

Éra: 4236 Tu - 4263 Tu


Yttorské bahnité pláže zalité sluncem, drink z chlupatých datlí plný exotických přísad a zazobaná krunarská škeble po boku - to byl Seggův dlouhodobý plán. Krátkodobé plány zahrnovaly více či méně legální způsoby, jak jej realizovat. Díky vrozenému vysokému sebevědomí se Segga nakrátko dostal i k produkci místních vi-logů, příležitostně účinkoval v xenopornu, podnikal daňové úniky vůči vládě. K tomu si sezónně přivydělával prodejem nefunkčních trans-podů xeňanským hlupákům, kteří jej díky přirozenému šarmu nedokázali odmítnout. Světák Segga miloval turisty. Většinu vydělaných Xotů investoval do zkrášlovacích kůr a deparazitizací, aby se po pláži mohl producírovat čistý a přitažlivý pro každou příležitost, která by jej zde mohla potkat.

Segga kvůli svému zevnějšku neváhal podstoupit mnohdy extrémní zkrášlovací procedury. Ty zahrnovaly broušení a leštění krunýře, ale také krátkodobé vaření v nádržích kvůli získání potřebné načervenalé barvy. To se jednou mladému krunarovi vymstilo, když velmi znaven ve varné vířivce usnul. Pohotovému personálu se jej sice podařilo vytáhnout a oživit, ale Segga navždy přišel o cit v pažních klepetech.

Se ztrátou citu v klepetech jakoby Seggovi zmizel i cit pro životní úspěch. Při natáčení xenoporna ošklivě zraní partnerku, turisté mu postupně přestávají věřit a berňák ho krátce po odhalení připraví o poslední peníze. Jakmile marnivý Segga nemá na potřebnou nákladnou péči o zevnějšek, zhroutí se do sebe. Zlomený, zpustlý a plný parazitů pomalu podléhá dehydrataci na sluncem zalité pláži.

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
Kategorie
Odkazy
V jiných jazycích
Nástroje