Tupox

Z Coraabopedia | Souborná encyklopedie coraabského multivesmíru
Přejít na: navigace, hledání
A
Kdykoliv v Kachu zaslechneš tupej úder do zdi, zařvi tupox! - Erdha
(Coraabia Artist: Mario Ucci)

Rasa: Antu

Domovský svět: Coraab

Éra: 4218 Tu - 4273 Tu


Tupox procestoval snad polovinu multiverza, ačkoli je pro něj pohled na nový svět zhruba stejně lákavý jako šedavá stěna nákladní paluby magravu. Tento podivínský Antu totiž cestuje spíš omylem. Může za to jeho vrozená psychická vada, jež se projevuje už v mládí při intenzivních návštěvách posiloven. Euforie ze svalové námahy jej nutí tupě pokračovat v opakovaných pohybech, přičemž se postupně natolik uzavře před okolním světem, že nevnímá, co se okolo něj děje. Jelikož musí dokola uspokojovat své tělesné choutky, živí se přenášením těžkého nákladu do magravů, aniž ví, kdy má přestat. Nejednou tak Tupox naloží více zboží, než je třeba, a po uzavření všech průchodů s magravem nuceně odcestuje do některé z cílových destinací.

Piloti magravů jej s oblibou vysazují při nejbližší příležitosti, ale před tím jej nutí odpracovat si cestu tou nejhorší prací, která se na palubě najde. Čím je náročnější a bolestivější, tím je Tupox spokojenější, takže sám začne časem posádky provokovat k podobnému jednání, které jej dovede co nejblíže ke slasti z námahy a bolesti. Své drogy se však nakonec začíná dožadovat násilím.

Při cestě uzgeckého magravu na Traxol se jej posádka natolik bojí, že mu nevěnuje dostatek potřebného násilí. Nesnesitelné přepětí Tupoxe dovede k ubití devíti členů posádky tupým koncem radlice na blitko. Sub-deníky si na této události smlsnou - Tupox je potrestán sazbou 35ti Tu v Goa'Kach, avšak necelý Tol po vynesení rozsudku se s šíleným úsměvem na tváři umlátí o dveře samotky.

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
Kategorie
Odkazy
V jiných jazycích
Nástroje