Ymar

Z Coraabopedia | Souborná encyklopedie coraabského multivesmíru
Přejít na: navigace, hledání
A
V 4270 Tu byl Ymar za své zásluhy povýšen a převelen k jednotkám Y.K.G. Kde se mu dostává nevídané autonomie. Společně se svým týmem nyní pracuje na těch nejrizikovějších kybernetických případech.
(Coraabia Artist: Yvan Quinet)

Rasa: Tal

Domovský svět: Coraab

Éra: 4232 Tu - současnost


Aran Ymar tráví od útlého mládí nespočet Unů na sub-netu. Sám si dokonce sestaví vlastní sub-ware na jeho příjem. Není tedy divu, že nadaný Těžař začne studovat na Orbitale obor sub-mag. Má výborné výsledky a po úspěšném studiu zakončeným titanovým diplomem se stává jedním z nejlepších sub-magů Coraabu. Jeho životní cesta ale nakonec nabírá nečekaný směr. Ymar se po několika úspěšných průnicích do střežených sítí stává členem hackerské kasty Ko-Mag. Po čase ale zjišťuje, že na život hackera nemá žaludek. Když je při jedné sub-válce téměř odhalen, začne trpět silnými depresemi a všechny problémy řeší ethanolem. V baru Karru-Ba se jednoho dne seznámí se Sanderou, která mu nabídne pomoc a možnost pracovat u planetární policie. Zdecimovaný Ymar tuto nabídku s povděkem přijme.

Ymarovi se u Planetárních kopů velmi daří a nalezne si zde spoustu přátel. Jeden kop mu však je bližší než všichni ostatní. Už při prvním setkání v baru se Ymar do Tia Sandery beznadějně zamiloval. Při rutinní prohlídce sub-waru v Sektoru 14 již Aran nevydrží čekat a Sanderu požádá o ruku. V té době již vdaná Tia jej ovšem s díky odmítne.

To, že Ymar působil v kastě Ko-Mag, úspěšně tají dodnes. Nesvěřil se dokonce ani Sandeře, se kterou má navzdory nenaplněné lásce důvěrný vztah. Jeho zkušenosti hackera jsou ovšem při obraně planetární sítě k nezaplacení. Je i Ymarovou zásluhou, že posledních několik desítek Tu nebyl na Coraabu zaznamenán vážnější sub-prostorový útok.

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
Kategorie
Odkazy
V jiných jazycích
Nástroje