Coraabo

Z Coraabopedia | Souborná encyklopedie coraabského multivesmíru
Přejít na: navigace, hledání
A
Zatím nejkurióznějším záznamem v logu coraaba bylo zatčení meta-hmyzu otravujícího turisty ve frontě na pečené klímany.
(Coraabia Artist: ASela)

Rasa: různé

Domovský svět: Coraab

Éra: okolo 2700 Tu - současnost


Nejedna policejní kariéra coraabských bojovníků se zločinem začínala u pozice obyčejného coraaba - pochůzkáře, který řeší zdánlivě ty nejbanálnější případy. Zajímavostí této funkce je, že jí předchází pouze základní výcvik, který by se dal přirovnat ke zkouškám na řidičský průkaz. Coraabo nemá žádnou policejní stanici, hodnost ani služební zbraň - jde tedy o jakousi legalizovanou verzi samozvaného "domácího policisty". Coraabo své činy pečlivě zapisuje do elektronického logu, který je porovnáván s ostatními v metropoli. Každý rok Těžby je vybráno dvacet coraabů s nejlepšími dosaženými výsledky - těm je následně nabídnut postup do privilegovanějších a plně profesionálních policejních složek dle jejich zaměření.

Funkci coraaba zastávali v počátcích kariéry například Mastodontha, Kurro, Tsun či vyjednávač Ilindit. Mnozí se zpětně k těmto dávným a tak trochu amatérským začátkům profesního života raději nehlásí, jednoduše jim to nedovolí jejich nabubřelá ega.

Ke statisticky nejčastějším zákrokům coraaba patří vysbírávání živých i neživých feťáků válejících se po ulicích, pátrání po zaběhlých domácích mazlíčcích všech druhů a velikostí a pomoc okradeným či dezorientovaným xeňáckým turistům v nouzi.

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
Kategorie
Odkazy
V jiných jazycích
Nástroje