Mastodontha

Z Coraabopedia | Souborná encyklopedie coraabského multivesmíru
Přejít na: navigace, hledání

Rasa: Tal

Domovský svět: Coraab

Éra: 4217 Tu - současnost


Ambiciózní Mastodontha byl už jako mladý kop převelen k elitní skupině Bahoofa. Exceloval ve střelbě i taktických dovednostech a na výjezdech si počínal bezchybně. Bahoofa bývá složená téměř výhradně z Baelů a těžařský novic záhy musel této skutečnosti tvrdě čelit. Mastodontha se snažil vydobýt si respekt od kolegů ráznými metodami a arogantním až agresivním přístupem nejen k podezřelým, ale také svědkům, členům ostatních bezpečnostních složek či třeba i náhodným kolemjdoucím. Přestože tvrdě pracuje na tom, aby se Baelům ve všem vyrovnal, naráží jen na poťouchlé narážky a ignoranci. To mladého kopa doslova vytáčí doběla.

Ve snaze přiblížit se svými fyzickými výkony kostěným kolegům se Mastodontha uchyloval i k biochemickým zásahům. Ty mu sice poskytovaly nečekanou sílu, jejich užívání ale také krátkodobě přinášelo celou řadu nepříjemných vedlejších účinků. Nakonec si Mastodontha za bokem našetřené triny pořídil kvalitní corabitový exoskelet, díky kterému může po boku Baelů zasahovat prakticky kdekoliv.

Mastodontha vždy tajně toužil být Baelem. Jednou se v opilosti dokonce rozhodl pro odstranění kůže a svalů z obličeje, takzvanou faciální osterizaci. Když se pak probral na operačním sále u podplaceného xenochirurga, s jekotem proskočil oknem těsně před začátkem zákroku. Touhle historkou Baely tak pobavil, že si tím definitivně po dlouhých Tu ve službě získal jejich přízeň.

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
Kategorie
Odkazy
V jiných jazycích
Nástroje