Mallarič

Z Coraabopedia | Souborná encyklopedie coraabského multivesmíru
Přejít na: navigace, hledání

Rasa: Möbu

Domovský svět: Coraab

Éra: 4222 Tu - současnost


Mallarič je bývalým členem zločineckého syndikátu Blupan. Mezi 4244 Tu - 4249 Tu pracuje přímo pro samotného šéfa Kepballu, specializuje se na tu nejšpinavější práci. Příslušníci vyspělé meta-hmyzí rasy Möbu žijí na Yttoru v natolik extrémních podmínkách, že jim pobyt na Coraabu připomíná spíše dovolenou v lázních. Mallarič se proto co do fyzické odolnosti vyrovnává samotným Baelům - při rezavé bouři nepotřebuje respirátor, ohněm se projde jako po promenádě. Jedinou nevýhodou je pro něj vyšší gravitace Coraabu, díky které se u něj plně nevyvinula křídla. Bez podpůrného exoskeletu je Mallarič typický svou houpavou chůzí. Kepballa jej využívá na vraždy vysoce postavených konkurentů až do neslavného zániku organizace v 4249 Tu.

Bezprizorní Mallarič se později dozvídá, že Blupan opět funguje, tentokrát však pod taktovkou uufthakanských bratrů Muomtha a Duomtha. Jeho ego se nemůže přenést přes fakt, že se s ním v syndikátu již nepočítá. Mallarič se 4270 Tu probíjí do samotného sídla organizace, načež při útoku rozleptá Muomthovi levou ruku a část hlavy. Pod intenzivní palbou je ovšem přinucen ustoupit.

Mallarič v boji nepoužívá žádné zbraně. Vystačí si s ústní tryskou, jež dostřelí silnou bio-kyselinu XYTTG na vzdálenost mnoha desítek metrů. Při vážném ohrožení na životě si pak může vytrhnout některé ze svých temenních očí, jehož obsah do okolního prostředí rychle uvolňuje prudký jed. Těchto očí mají Möbuové osm a už jim nedorůstají. Mallaričovi zbývají pouhé tři.

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
Kategorie
Odkazy
V jiných jazycích
Nástroje