Pachyderm

Z Coraabopedia | Souborná encyklopedie coraabského multivesmíru
Přejít na: navigace, hledání
A
...Mbreggo byl fajn, profík, dělalo se s nim dobře... až jednoho Světla vylezu ven, vylámu kostěnejm z Bahoofy celej ten jejich kurnutí mozek z lebzny! - Pachyderm (záznam pro sub-kanál CorCHA) • 4263 Tu
(Coraabia Artist: ASela)

Rasa: Demag

Domovský svět: Pretto

Éra: 4201 Tu - současnost


Pachyderm původně přilétl na Coraab z jediného prostého důvodu. Poté, co při sporu o vyplacení dlužné mzdy holýma rukama zabil vysoce postaveného úředníka těžebního konsorcia Thon'G, bylo definitivně na čase zmizet z rodné hroudy a vyhnout se tak jistému trestu smrti. „Tlustokožec“ se pak na vzdáleném skládkosvětě rychle uplatnil coby profesionální nájemný vrah. Jeho služby využívali především cizinci, Těžaři i vládní orgány naopak tímto „čmoudlým demagiáncem“ opovrhovali a všemožně se snažili o jeho polapení. Výjimkou byl Svaloun, mafián a majitel sítě xenoposiloven, který s Pachydermem po čase utvořil nebezpečné zabijácké duo. Po Svalounově smrti je Pachyderm zatčen a záhy postaven před přísný imigrační soud.

Pachyderm podstoupil sérii speciálních procedur, díky které se de facto časem stal polovičním kyborgem. Do ústní dutiny si nechal implantovat tzv. kazzochinské kmenobuňky, jež mu umožňují ucítit cíl na vzdálenost mnoha kilometrů. Jeho exo-silikony vyztužená kůže je malorážními zbraněmi prakticky neprůstřelná. Právě díky této výhodě získává Pachyderm později svou přezdívku.

Žalobce imigračního soudu ihned po Pachydermově předvedení požaduje jeho okamžitou popravu. Díky nečekanému zásahu sektorového byrokratha je ovšem trest snížen na třicet Tu v nechvalně známém pracovním táboře Goa'Kach. Objevují se spekulace, že Pachyderm s předstihem zosnoval únos byrokrathova syna, čímž si chce pojistit hladší průběh pozdějšího procesu.


Aktuality:

4269 Tu - Pachyderm opouští zdi pracovního tábora Goa'Kach. Soudní kruh je v reakci na to sub-médii nařčen z podjatosti. Příslušníci útvaru Bahoofa vyslovují znepokojení z možné "Tlustokožcovy" pomsty.

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
Kategorie
Odkazy
V jiných jazycích
Nástroje