Svaloun

Z Coraabopedia | Souborná encyklopedie coraabského multivesmíru
Přejít na: navigace, hledání
A
Mbreggo svou přezdívku získal právě v InSboru, už tehdy byl vyhlášený svou posedlostí fitnessem a tvrdou fyzickou dřinou.
(Coraabia Artist: Vladimir Bopchara)

Rasa: Tal

Domovský svět: Coraab

Éra: 4204 Tu - 4255 Tu


Vlastním jménem Tal Mbreggo. Dokud se nestal žoldnéřem ve službách organizovaného zločinu, vedl Svaloun úspěšnou síť xenoposiloven - odtud také pochází jeho přezdívka. V jeho tělocvičně se scházeli mafiáni všech druhů a postavení. Netrvalo dlouho a Svaloun se začal s podsvětím stýkat i mimo sportoviště - jednoho dne se setkal s nájemným vrahem s přezdívkou Pachyderm, se kterým navázal úzký kontakt. Stačilo několik misí a stala se z nich nerozlučná dvojice. Jejich řádění zastavila až dvojice detektivů Holmes a Wat-Son. Ti je náhodou odhalili během příprav atentátu na aganského velvyslance v jednom z opuštěných bufetů u ucpané dálnice. Po krátké přestřelce byl Svaloun zabit a Pachyderm zatčen.

Svaloun nerad mluvil o svém soukromí, nicméně bezpečnostní složky po jeho smrti vypátraly jeho vojenskou minulost. Zúčastnil se celkem čtyř válečných konfliktů coby člen speciálních jednotek InSboru, odtud plynuly jeho bohaté taktické zkušenosti a bezchybná práce se širokým arzenálem zbraní.

Svaloun během svého působení v posilovnách získal celkem třikrát titul Muskulon roku. Vždy se dušoval, že jeho svalstvo je poctivě vysportované, nicméně pitva odhalila širokou škálu stopových prvků steroidů a exoanabolik.

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
Kategorie
Odkazy
V jiných jazycích
Nástroje