Phanyr

Z Coraabopedia | Souborná encyklopedie coraabského multivesmíru
Přejít na: navigace, hledání
A
Krásná Phanyr jak ji zachytili na jejím jediném castingu života v agentuře K.A.X.
(Coraabia Artist: Zhenya Chung)

Rasa: Tal

Domovský svět: Coraab

Éra: 4250 Tu - současnost


Mladá a krásná Phanyr pochází z nepříliš movité těžařské rodiny. Již v útlém dětství se zhlédla v modelkách agentury BulthaiBaka - Mooda Rai a Slaqua Nocta byly jejími velkými vzory a Phanyr chtěla být přesně jako ony. Denně tvrdě dřela na své postavě, aby i ona sama jednoho dne stanula na přehlídkovém mole, obklopena fanoušky a sub-portéry. Jejím vrstevnicím připadala směšná, protože každý Tal ví, že pružné tělo patří do zbroje a ne do večerní róby. Phanyr odolávala i xenofóbním výlevům svých rodičů a pěstovala své tělo k takové dokonalosti, jak ji chápe paní Bulthai. Jedno však ke splnění snu Phanyr stále chybělo – dostatečné sebevědomí. Nedůvěra v sebe sama a strach z neúspěchu byly tím jediným, co krásné Těžařce stálo v cestě.

Čas plyne a Phanyr se konečně odhodlá navštívit menší modelingovou agenturu K.A.X. v níž nastartovalo svou kariéru hned několik slavných modelek. Na castingu Phanyr všechny uchvátí svým exotickým vzhledem a xeňácký ředitel společnosti Umh Kasse jí ihned nabízí pracovní kontrakt zahrnující i focení aktů. Při podpisu smlouvy je však až moc ""přátelský"" a Phanyr z dohody rychle vycouvá.

Sen být modelkou se rozplývá jen kvůli prostému nedorozumění. Phanyr si přívětivé a družné chování xeňáckého šéfa vyloží jako pokus o zneužití. Její pošramocené ego dojde klidu až s objednávkou Kasseovy vraždy. Phanyr se po incidentu zapřisáhne, že již nikdy nedopustí, aby jí kdokoliv ovládal. Zanevře na modellingový průmysl a v ústraní spřádá své paranoické plány - především pak atentát na samotnou Bulthai.

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
Kategorie
Odkazy
V jiných jazycích
Nástroje