Tach Džuk

Z Coraabopedia | Souborná encyklopedie coraabského multivesmíru
Přejít na: navigace, hledání

Rasa: Umak

Domovský svět: Coraab

Éra: 4228 Tu - současnost


Život mladého Tach Džuka nabírá nečekaně nový směr díky návštěvě c'orské xenoZOO, kde jej svou divokostí uchvátí ruucká plemena. Mladík se okamžitě vydává na Annor, kde získá grant na výzkum ruuků v jejich přirozeném habitatu. Jeho vědecký vi-log, nazvaný Ruucká sexualita a namlouvací rituály vyvolá značnou kontroverzi a brzy se rozšíří i mimo akademické prostředí. Překvapený Tach Džuk vydává dodatečný (tentokráte zpoplatněný) soubor materiálů. Rekordní množství stažených kopií prokáže, že Coraabiany navzdory jejich tradiční xenofóbii podobná podívaná zajímá. Ačkoliv názvy dalších vi-logů jako Domiruuk či Burotenová Trojka explicitně vypovídají o svém zaměření, autor nadále odmítá nálepku režiséra xenoporna a tvrdí, že jde o vědecký výzkum.

Svoji verzi vědeckého výzkumu obhajuje i tehdy, kdy se ve snímku točeném v ateliéru objevují s boruukem také dvě talské ženy. Tach Džuk se nechá slyšet, že se ani zde o xenoporno nejedná, protože sexuální interakce s jinými druhy je stejně akademicky přínosným tématem, jako interakce mezi ruuky samotnými. Soudní kruh mu sice vyměří vysoké pokuty, ty ovšem zámožný Umak bez problémů uhradí.

Po vydání vi-logu Annkor zdola se Tach Džuk dostává do konfliktu se svou rodinou, která vnímá jeho aktivity jako ostudné a odsouzeníhodné. Otec jej zavrhne a zakáže mu kontakt s mladšími sourozenci. Zhrzený Džuk reaguje natočením svého prozatím posledního díla s názvem Gé-El-Blit, ve kterém postavu otce parodicky ztvární (za rekordní obnos se svléknuvší) herec Ja-Barr.

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
Kategorie
Odkazy
V jiných jazycích
Nástroje