Talla

Z Coraabopedia | Souborná encyklopedie coraabského multivesmíru
Přejít na: navigace, hledání
A
Talla nikdy neváhala odhalit své přednosti. Tento vzácný snímek ovšem pochází z doby, kdy již Tallina kariéra mířila k neodvratnému konci.
(Coraabia Artist: Elisaveta Petrova)

Rasa: Mogra

Domovský svět: Coraab

Éra: 4204 Tu - 4247 Tu


Sub-netová topmodelka a příležitostná filmová hvězdička rozhodně neměla lehký život, byť byla její cesta lemována velkými úspěchy a těmi nejlukrativnějšími nabídkami. Talla byla potomkem mogratských imigrantů pocházejících z Kosmopolitních světů, narodila se pod jménem Turendyth Wozsella, které už v začátcích kariéry zaměnila za jednoduchý pseudonym (v těžařském jazyce znamená talla cosi jako dívčina). Talla během svého hektického povolání supermodelky propadla drogám a ve svých třiačtyřiceti Tu (pro dlouhověké Mograty jde stále o velmi mladický věk) byla nakonec ve své rezidenci nalezena mrtvá. Pro coraabský bulvár to byl šlágr roku. Talla se předávkovala kerongem, jenž kombinovala se silnými barbituráty.

Talla se k smrti nesnášela se supermodelkou Moodou Rai, která během natáčení sub-snímku Degdro poblouznila jejího třetího manžela. Jednoho dne si prý na place tak vjely do vlasů, že si Talla z natáčení kromě škrábanců odnesla i slušnou dávku radiace, kterou Mooda ve svých záchvatech vzteku vyzařuje. Deník Žumpič! uvedl, že Talle právě proto vypadaly vlasy a od té doby občas nosila paruku.

Talla údajně v začátcích kariéry účinkovala v xenopornu Jarmark Chapadel 4: ObnaŽena. Scéna však byla dodatečně vystřižena a plná verze snímku se nikdy nedostala na veřejnost. Přesto se název filmu trvale umisťuje v TOP100 nejvyhledávanějších slov na coraabské síti oroi za posledních dvacet Tu.

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
Kategorie
Odkazy
V jiných jazycích
Nástroje