Ygwara

Z Coraabopedia | Souborná encyklopedie coraabského multivesmíru
Přejít na: navigace, hledání

Rasa: neznámá

Domovský svět: Coraab

Éra: 4213 Tu - současnost


Když tlupa agresivních Bio-botů před lety přepadla kolonu coraabského diplomata, následný masakr přežila pouze dívenka Ygwara. Proč jí vražední boti ušetřili a dokonce se jí ujali, zůstává dodnes záhadou. Možná jí život zachránila kombinace umělé paže, kterou měla po vážné nehodě, a dosluhujících obvodů útočníků. Faktem však je, že když byla tlupa konečně rozprášena, Ygwara už se cítila víc robotem než tvorem. Pro svou preciznost a chladnokrevnost se stala vyhledávaným žoldákem a jejím snem je kompletní robotizace vlastního těla. Dnes už není jisté, zda pod bojovým skeletem a biotickými implantáty vůbec zůstalo něco původního – snad kromě hustých tmavých vlasů, které Ygwara stále hrdě nosí.

Ygwara se silně ztotožňuje s obávanými Reddy, které považuje za nejefektivnější a tedy dokonalou rasu. Zprávy o aktivním kontaktu kybernetického podsvětí s Rudými dlouhodobě prověřuje tajná služba a hnutí sympatizantů, které Ygwara vede, je coraabskými úřady považováno za teroristickou hrozbu.

Na honbu za novými technologiemi Ygwara téměř doplatila, když si do své agravy nechala nainstalovat netestovanou rušičku policejních signálů. Výsledkem byl útok několika stovek pološílených hanthů, kteří se vyřinuli z nejbližší kanalizační výpustě. Vysokofrekvenční tón je totiž vydráždil k nepříčetnosti.

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
Kategorie
Odkazy
V jiných jazycích
Nástroje