Amara

Z Coraabopedia | Souborná encyklopedie coraabského multivesmíru
Přejít na: navigace, hledání
A
Amara na Annoru získala laskavou péči nevlastních rodičů a prožila šťastné dětství v komfortu a bohatství vznešeného rodu. Rodný Khalfass je však pro ni příliš silným lákadlem.
(Coraabia Artist: Amir Salehi)

Rasa: Werdio

Domovský svět: Khalfass

Éra: 4223 Tu - současnost


Amara se narodila na Khalfassu, nicméně krátce po narození se jí matka vzdává a dívka v útlém věku putuje na Annor. Zde je svěřena do péče adoptivních rodičů, kteří patří do nejvyšších vrstev tamní společnosti, avšak nemohou mít vlastní děti. Amara prožije vskutku šťastné dětství, obklopena nejen svými domnělými rodiči, ale také početným služebnictvem, komfortem a vynikajícím zázemím adoptivního rodu. Výborné vzdělání a výchova korespondující s elitním společenským zařazením se pro dívku stane samozřejmostí. Jelikož se u ní projevují "válečnické" geny, je jí později adoptivním otcem umožněno absolvovat vojenský výcvik.

Adoptivní rodiče Amary jsou vzdálenými příbuznými samotného Annh Duraie, současného vládce Annoru. Moudrý Durai si dívku oblíbí a proto svolí k tomu, aby se Amara stala členkou jeho osobní elitní gardy. Krátce před dokončením výcviku je Amaře po dlouhém naléhání dovoleno opustit Annor. Důvodem odchodu je nedávné osudové setkání jejího dosavadního života.

Amara se opět setkává se Scarou Vargou, ženou, se kterou si na Annoru od první chvíle padla do oka. Obě ženy spolu dokonce navážou utajený lesbický vztah. Později se Amara dozví, že se jejich khalfasské matky dobře znaly. Díky Scaře svou matku vypátrá a začne se s ní stýkat. Matka jí při jedné z návštěv Khalfassu prozradí, že její kamarádka, Garama Varga, měla kromě Scary ještě tři další děti.

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
Kategorie
Odkazy
V jiných jazycích
Nástroje