Scara Varga

Z Coraabopedia | Souborná encyklopedie coraabského multivesmíru
Přejít na: navigace, hledání
A
Scara má na čele zřetelně vytetované insignie mocného rodu khalfasských Vargů, ze kterého dnes shodou okolností zbyly jen dvě příslušnice - ona a její matka Gara.
(Coraabia Artist: Paul Tosca)

Rasa: Werdio

Domovský svět: Khalfass

Éra: 4213 Tu - 4282 Tu


Scara strávila dětství v khalfasských lesích, brzy ovšem rodnou planetu opustila, protože se její matka (později známá jako Sol Gara) vydala na Rad'Zaak. Varga již v sedmnácti nastoupila k místním vojenským složkám, brzy však službu pro neshody s velením opustila. Krátce poté, co její matka vstoupila do kasty Sol a nadobro se vzdala svých rodinných vazeb, přelétla čerstvě plnoletá Scara z Rad'Zaaku na Coraab. Zde strávila dlouhé roky ve službách mocného min'orského Zomba Valigursaie. V současné době tato ambiciózní žena předsedá sekretariátu loveckého klubu Thun, jenž zodpovídá za udržování stavů invazivních organismů na území posvátného neživého souměstí i ve všech jeho přilehlých državách.

Scara Varga nenávidí svou matku za to, že ji opustila kvůli kariéře. Nyní žije samotářským životem - jejím jediným věrným společníkem je speciálně vycvičený xiruuk, kterého si Scara na Coraab před lety ilegálně přivezla z pracovní návštěvy Annoru. Od té doby jí její Gali-chi (jak jej Scara familiérně tituluje) doprovází na každém kroku.

Scara je mimořádně talentovaná ve střelbě z automatického duralového luku, který je na Coraabu naprostou vzácností. Během práce u Valigursaie musela nejednou v průběhu některého z monstrózních banketů demonstrovat své schopnosti ctěným hostům. Na vzdálenost jednoho kilometru byla schopná trefit terč, umístěný na některém ze Zombových služebníků.


Aktuality:

4282 Tu - Scara Varga zahynula při rutinním lovu přemnožených hypomorů v oblastech Kal'Harrad.

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
Kategorie
Odkazy
V jiných jazycích
Nástroje