Beebop

Z Coraabopedia | Souborná encyklopedie coraabského multivesmíru
Přejít na: navigace, hledání
A

Rasa: Tukero

Domovský svět: Khalfass

Éra: 4219 Tu - současnost


Vlastním jménem Indutha-Ro. Známý lovec odměn procestoval nesčetně světů, na kterých dopadl nemalý počet zločinců. Jediným problémem bylo, že až na jednu výjimku šlo o zoufale malé ryby. Beebop si vždy zakládal na image mezihvězdného světáka, mezi jeho kamarády patřili khalfasští pašeráci a majitelé zapadlých kasín, kde náruživě prohrával své vydělané Xoty. Jeho dlouhý seznam ulovených zlodějíčků třetí a čtvrté kategorie, pašeráků masožravých motýlů či zlodějů traxolských blitkobrouků u kolegů vždy vzbuzoval spíše pobavení než respekt. Beebop nakonec tuto nevalnou kariéru pověsil na hřebík a narukoval do khalfasské armádní rozvědky, kde slouží dodnes. Zde nabyl nové dovednosti a zkušenosti a dalo by se říct, že se mu konečně v životě začalo dařit.

Jediným Beebopovým skutečným úlovkem bylo zatčení masového vraha Slemeshka. Smůlou je, že díky sub-útoku na policejní databázi systém u jeho složky vyškrtl všechny nuly z odměny, protože je považoval za zbytečné. Beebop dostal za zneškodnění nebezpečného Kosmopolity výplatu ve výši 2 Xoty.

Beebop trpí vzácnou poruchou soustředění, díky které se na jednu věc nemůže upřeně koncentrovat déle než tři vteřiny. Proto postupně obměnil svůj arzenál a nyní používá pouze automatické zbraně, protože při míření monoprojektilovými zbraněmi hrozilo, že než by účinně zaměřil svůj cíl, praskla by mu centrální žíla vedoucí do mozku.

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
Kategorie
Odkazy
V jiných jazycích
Nástroje