Bukakella

Z Coraabopedia | Souborná encyklopedie coraabského multivesmíru
Přejít na: navigace, hledání
A
Bukakella pózující na titulní straně luxusního kalendáře Boi'Antha vydaného v limitované tištěné edici. • 4239 Tu
(Coraabia Artist: Nikolay Yeliseyev)

Rasa: Tal

Domovský svět: Coraab

Éra: 4189 Tu - 4304 Tu


Vlastním jménem Tokoi Buma, majitelka militantní modelingové společnosti Kraasox. Bukakella postavila styl svého "impéria krásy" výhradně na kyprých tvarech a uspěla. V těžařské společnosti jsou většinou korpulentní ženy považovány za jeden z ideálů dokonalosti, Bukakella je tradicionalistka a na svých molech nechá promenovat jedině pečlivě vybrané těžařské modelky – limit pro jejich přijetí je prý rovných sto kilogramů váhy. Ona sama je pak pokaždé třešničkou na dortu celé přehlídky. Klientelu agentury tvoří téměř ze sta procent těžaři, většina zbylých ras a národů stylem Bukakellina Kraasoxu zcela opovrhuje.

Bukakella se k smrti nesnáší s majitelkou konkurenční modelingové agentury BulthaiBaka. Jednou se dokonce na jakémsi slavnostním banketu popraly – Bulthai v zuřivé potyčce otylé Bukakelle přetrhla ramínka od její róby a ta se zřítila do kašny s kašírovaným klujjem. Sub-netový bulvár Mžik! věnoval této události několik speciálních sub-portů.

Bukakella kdysi dostala darem vzácný xotový šperk od samotného Zapraskala. Problém nastal, když se s ním nechala nasnímat pro interview – brzy poté jí přistálo na stole předvolání k soudu. Řemeslník, který rozhovor na sub-netu zhlédl a ihned rozpoznal svůj klenot, který mu před léty někdo ukradl z obchodu, totiž s trestním oznámením neotálel. Bukakella se urazila a se Zapraskalem navždy zrušila všechny styky.

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
Kategorie
Odkazy
V jiných jazycích
Nástroje