Demesaraai

Z Coraabopedia | Souborná encyklopedie coraabského multivesmíru
Přejít na: navigace, hledání
A
Podobizna Demesaraaie sestavená z fragmentů očního scanu jedné z obětí.
(Coraabia Artist: Marius Siergiejew)

Rasa: Tal

Domovský svět: Coraab

Éra: 4169 Tu - 4219 Tu


Demesaraai byl velmi agresivní už od raného dětství. Jím provokované šarvátky pravidelně končily zlomeninami a vyraženými zuby, ale také strachem obětí, že stížnost přinese ještě horší odplatu. Demesaraai časem nabyl přesvědčení, že jej nikdo a nic nemůže omezovat, dokud bude všechny dostatečně děsit. Navíc začal být na svých nekontrolovatelných výbuších agresivity doslova závislý a stal se postrachem zapadlých uliček, krámků a špeluněk. Tehdy jej dal vyhledat začínající zločinecký boss Zapraskal, aby pro něj Demesaraai umravňoval klienty. Díky pravidelně dávkovaným přídělům brutality se Demesaraaie dařilo držet na uzdě a výsledky byly stoprocentní. Časem mu však vedení zakázalo klienty bít.

Demesaraai svou nespokojenost vyjádřil velmi brzy. Obchod nejsvědomitějšího xotníka ze Zapraskalovy klientely vyzdobil vnitřnostmi vyrvanými z útrob majitele krámu. Krvavá lázeň uvolnila poslední zábrany a Demesaraai vyrazil na svůj poslední krvavý rejd. Po staré známé pochůzce od klienta ke klientovi se na své oběti bez varování vrhal a za bílého dne je před zraky civilistů doslova trhal na kusy.

V podstatě náhodou jej zastavil Bael Holmes, který zrovna u svého známého nakupoval dávku ketamaše. Kostěný detektiv Demeseraaie snadno zpacifikoval a ten po krátkém procesu skončil ve 12-VORD v Goa'Kach. Vyšinutý masový vrah nenašel přátele ani mezi nejhoršími zločinci a brzy byl ve své cele nalezen mrtvý. Podle počtu zabitých muklů však Demesaraai nedal svůj život lacino.

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
Kategorie
Odkazy
V jiných jazycích
Nástroje