Ibar Rejo

Z Coraabopedia | Souborná encyklopedie coraabského multivesmíru
Přejít na: navigace, hledání
A
Ibar Rejo prý v důsledku závažných zranění utrpených během života podstoupil až několik desítek revitalizačních procedur. Je zázrakem, že se vůbec dožil tak vysokého věku.
(Coraabia Artist: Joebert Zaide)

Rasa: Ibar

Domovský svět: Knížecí měsíc, Jižní Mračno

Éra: 4072 Tu - 4224 Tu


Předchůdce Ibara Ratana, poslední oficiální kníže Jižního Mračna. Rod Ibar je po staletí známý pro své excelentní válečnické umění a Lord Rejo tyto zvěsti naplnil do puntíku. V mládí prošel elitním výcvikem ve vojenské akademii DaruDar, cvičil se v boji s extenzním kordem, dosáhl nejvyššího stupně dovednosti v E-ke. Rejo byl doslova posedlý válkou. V pokročilejším věku svým dvořanům i delegacím s hrdostí ukazoval všemožné jizvy na svém těle – ke každé z nich se vázal nějaký poutavý a dramatický příběh. Rejo byl také velmi vzdělaný a charismatický muž, pokud zrovna neválčil, dlouhé noci trávil zavřený ve svých komnatách četbou starých logů, ze kterých čerpal mimořádné vědomosti. Smrt jej zastihla v plné síle - Rejo padl v bojích o knížecí palác při invazi Nu'Khnuzuukových akolytů.

Ibar Rejo v mládí přišel při jednom ze cvičných soubojů o pravou ruku. Odmítl ale nabídku aganských lékařů k vypěstování nové končetiny a raději si na Mogra Troi nechal vyrobit na míru utvořenou robo-paži. Konec paže tvořil závit, na který si mohl Rejo snadno namontovat libovolnou zbraň těžkého kalibru. Jeho exoskelet údajně unesl až čtyři tuny zátěže.

Rejo pro rutinní knížecí povinnosti s oblibou používal své dva klony, které pro dokonalou iluzi dokonce nechal vypěstovat bez pravé ruky a s toliko signifikantními jizvami po celém těle. Kloni pak de facto řídili chod knížectví, zatímco se Rejo naplno oddával dobyvatelským výpravám a sebevzdělávání. Říká se, že Ibar Ratan spatřil svého skutečného otce až na pohřbu.

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
Kategorie
Odkazy
V jiných jazycích
Nástroje