Ju-Nada

Z Coraabopedia | Souborná encyklopedie coraabského multivesmíru
Přejít na: navigace, hledání

Rasa: Tal

Domovský svět: Coraab

Éra: 4249 Tu - současnost


Svůdná a cílevědomá. Nenazveš ji jinak ani poté, co tě odkopne jako nechtěné štěně. Její flirtování je jako zpěv anandy - neodolatelně vábivý, ale s přikázáním "nedotýkat se!". A co hůř, jakmile Ju-Nada získá, co chce, ztratí o tebe zájem. Má oko na důležité osoby, které si omotá kolem prstu s grácií baletky a jistotou daňové kontroly. Své umění umí dobře prodat - kariéru sub-celebrity postupně vymění za spekulaci s nedostatkovými komoditami. Ju-Nada je známá svými kontakty v nejvyšší vrstvě coraabské společnosti. Setkání s Bor Khalem jí však málem stojí pracně vydobyté pozice, ovšem když mu kývne na podíl ze zisku, otevře jí cestu k výnosnému obchodu s vzácnými ruuckými plemeny. Ten z Ju-Nady učiní jednu z nejbohatších a nejvlivnějších žen Coraabu.

Ju-Nada pravidelně pořádá večírek zvaný Xengaune, kde talská smetánka předvádí své nejdražší mazlíčky, zpravidla zakoupené právě u ní. Jednoho dne pošle pozvánku i známému herci Ja-Barrovi, aby jej rozptýlila po nehodě s hypomorem. Zprvu obchodní večer (se snahou prodat vzácného ngairuuka) se ubere jiným směrem, když Ju-Nada najde zalíbení v Ja-Barrově sladce naivní povaze.

Její cílevědomé flirtování se opakovaně dostává do hledáčku bulváru. Ju-Nada tak často zdobí titulní stranu, že si ji mnozí Coraabiané pletou s modelkou. Podobný omyl však umí Ju-Nadu rozpálit do běla, jelikož ona přece není "nějaká zfrutovaná coura k očumování". Skutečná příčina vzteku však pramení z problematického vztahu Ju-Nady s její matkou Ior-Nadou, dnes již bývalou topmodelkou.

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
Kategorie
Odkazy
V jiných jazycích
Nástroje