Ygir

Z Coraabopedia | Souborná encyklopedie coraabského multivesmíru
Přejít na: navigace, hledání

Rasa: Tal

Domovský svět: Coraab

Éra: 4237 Tu - současnost


Zprvu nadějná studentka adiktologie je z Orbitální univerzity vyloučena zásluhou jednoho z žárlivých profesorů, který se nemůže přenést přes Ygiřinu lesbickou orientaci. Mladá Talka si však umí poradit i bez univerzitního titulu a v C'Oře brzy naplno rozjíždí ilegální obchod s psychotropními stimulanty. K jejímu úspěchu přispívá i ochota poskytnout klientkám něžného pohlaví celou řadu dalších služeb intimního charakteru. Její renomé se šíří mezi stále bohatší a významnější klientky, které se důvěřivě nechávají ukolébat její servilitou a v okamžicích slastné pohody a bezstarostnosti se jí bezděčně svěřují se svými soukromými či obchodními "perličkami". Ygir je skvělá posluchačka a brzy zjistí, že obchod s informacemi vynáší víc než riskantní profese drogového dealera.

Ygir se při shánění kvalitního zdroje rokosového dýmu seznámí se Zarou z kasty Sol. Obě ženy si padnou do oka, avšak opatrná Zar se dlouhou dobu drží zpátky, což horlivou Ygir dohání k šílenství. Z jejich vztahu postupně vzejde ideální obchodní spolupráce přinášející zisk i potěšení. Ygir získává skvělý zdroj drogy pro své movité klientky, Sol Zar zase cenné kompromitující informace o talské smetánce.

Kupčení s informacemi se postupně stává hlavním zdrojem jejího příjmu. Když se provalí její dealerská minulost, Ygir neváhá zosnovat nájemnou vraždu Baela Dol-Beka, který případ vyšetřuje. Dlouholetá závislost na rokosovém dýmu si po čase vybírá svou daň - dívka trpí častými epileptickými záchvaty a rozvíjí se u ní paranoia. Zar se snaží svou přítelkyni donutit k odvykací kůře - zatím však marně.

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
Kategorie
Odkazy
V jiných jazycích
Nástroje