Zeraos

Z Coraabopedia | Souborná encyklopedie coraabského multivesmíru
Přejít na: navigace, hledání
Soubor:Flavor blank.jpg
Pokud by byl Zeraos přijat do Ligy, byl by čtvrtým členem rodu Mora, kterému se něco takového podařilo.
(Coraabia Artist: ???)

Rasa: Mogra

Domovský svět: Agan, Kosmopolitní světy

Éra: 4249 Tu - současnost


Zeraos je synem hlavy hrdého mograckého rodu Mora, jehož členové slouží v ozbrojených složkách Aganu již po desítky generací. Je možné je najít v armádě, u policie i v posádkách válečných magravů. Všechny Mory spojuje mimořádná disciplína, odvaha a smysl pro čest. Zeraos a jeho dvojče Gedell věděli od dětství, jaký osud je čeká, a tvrdě se na něj připravují. Oba nastoupí na slavnou vojenskou školu Boga-Bu, ale zatímco Zeraos ve všem exceluje, jeho bratr začíná výcvik zanedbávat a i přes odpor rodiny školu opouští. Přestože Zeraose odchod bratra těžce raní, nepoleví, a školu ukončí jako nejlepší z ročníku. Snem Zeraose je být přijat do Ligy, ale nejdřív se musí osvědčit v akci a tak si zvolí (jako mnozí další absolventi) zvláštní oddíly metropolitních těžkooděnců Spec-Gan.

V řadách Spec-Ganu dělá Zeraos čest svému rodu a již po několika letech služby si jej vybere velitel Geuta-Wa jako svého zástupce a slíbí mu přímluvu pro přijetí do Ligy. O bratrovi se toho moc neví. Některé zprávy naznačují, že se živí jako žoldnéř v Xenozóně. Zeraos si časem zaplatí informátory, kteří mu potvrdí, že se jeho rebelující bratr přidal ke galapkům z obávaného bratrstva Welesk.

Zeraos často na svého bratra myslí a ví jaká je jeho povinnost. Požádá proto poprvé za svou kariéru Geuta-Wu o krátké volno a vytratí se neznámo kam. Krátce poté, co se vrátí ke své jednotce, dorazí na Agan chmurná zpráva, že jeho bratra Gedella zabil neznámý střelec ve hvězdných docích na Khalfassu. Zeraos zprávu přejde mlčením. Hrdý rod Mora nikomu nedovolí, aby byla pošpiněna jeho čest.

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
Kategorie
Odkazy
Nástroje