Ajaarpa

Z Coraabopedia | Souborná encyklopedie coraabského multivesmíru
Přejít na: navigace, hledání
A
Ten chlap na sobě tahá železářství. Zpočátku mi to přišlo mužné, později jsem zjistila, že je to spíše Ajaarpův prachobyčejný fetišismus, kterým zakrývá své nedostaky. - Bada
(Coraabia Artist: Martin Deschambault)

Rasa: Tal

Domovský svět: Coraab

Éra: 4193 Tu - současnost


Ankh Ajaarpa je starší a rozumnější než jeho parťák Knecht, se kterým operuje v ulicích C'Ory - Ajaarpovi nechybí rozvážnost, umí zachovat chladnou hlavu v sebekritičtější situaci. Tento kop doslova srší přirozenou autoritou, díky které snáze prosazuje zákon. Nemalou pomoc mu také přináší jeho speciálně upravená mecha-zbroj pocházející z vyřazené liganské série, jejíž část byla před léty v rámci bratrské pomoci věnována Coraabu. Ajaarpa si sám brnění překalibroval a upravil tak, aby odpovídalo všem nárokům, vyplývajícím z jeho náročné práce. Nejen díky němu tento strážce zákona dosahuje vynikajících výsledků - třikrát byl nominován na sektorového Tu'Kopa, dvakrát jím byl zvolen.

Méně známým faktem je, že Ajaarpa měl dlouhodobý utajovaný vztah s Badou, která několik Tu sloužila na stejném okrsku jako on. Disciplinovaný Ajaarpa nechtěl, aby jeho práci prostoupily nežádoucí emoce, a tak Badu na pracovišti prakticky ignoroval. Ta to však těžce nesla a nakonec požádala o přeložení do Sektoru 4. Jejich vztah tím definitivně skončil.

Ajaarpa přeci jenom není tak bez poskvrny, jak se na první pohled zdá. Unikátní úpravy své zbroje si tajně patentoval a licenci na jejich výrobu prodal pod pseudonymem khalfasským pašerákům. Když na to náhodou přišel jeho parťák Knecht, bylo zapotřebí velice tučného úplatku, aby byla celá záležitost navždy smetena ze stolu.

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
Kategorie
Odkazy
V jiných jazycích
Nástroje