Drugar Hnisota

Z Coraabopedia | Souborná encyklopedie coraabského multivesmíru
Přejít na: navigace, hledání

Rasa: neživý – Ilokaj

Domovský svět: Coraab

Éra: okolo -920 Tu - -691 Tu


Jeden z nejslavnějších a nejnebezpečnějších desperátů, který kdy chodil po povrchu Coraabu. Své místo v historii si zajistil v období éry neživých států, kdy vedl krvavý odboj Ilokajů proti Divokým kostrám a Atomům. Později se stal legendárním zabijákem, kočovným válečníkem, za jehož smrtící přesnost při práci s dvojicí prastarých zbraní Waarch neváhali šéfové podsvětí, vlivní zombští mocnáři a někdy i vládnoucí garnitura vyplácet obří sumy. Přestože jeho domácím teritoriem byly Rezavé duny a periferní oblasti, sám se rád řadil mezi smetánku a byl známý svou zálibou v drahých oděvech a luxusních předmětech.

Na hlavu Drugara Hnisoty byla vyhlášena obří odměna, kterou za jeho podíl na vyhlazení několika sídlišť Atomů údajně vypsal samotný Zomboss. Profesoři Orbitální univerzity ale později vypočetli investice nutné k jeho bezpečnému dopadení na trojnásobek.

Fiktivní příběhy Drugara Hnisoty byly natočeny také jako dobrodružně-komediální seriál Moi Drugga. Pikantní informace pro místní bulvární sub-deníky vznikla ve chvíli, kdy byl po odvysílání několika úvodních dílů celý štáb nalezen v ateliéru v pokročilém stádiu rozkladu.

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
Kategorie
Odkazy
V jiných jazycích
Nástroje